Лікування випадіння волосся народними методами

Лікування випадіння волосся народними методами

Косметологи запевняють, що для занепокоєння немає ніяких підстав для тих, у кого за одну добу втрачається близько сто волосинок. Це цілком нормальний і природний процес відновлення відмираючого волосся для того, щоб росло нове. Огляньте свій гребінець після того, як розчесали волосся. Підрахуйте волосинки на ньому і робіть відповідні висновки, пора скористатися порадами, наведеними в цій статті, або ж варто просто прийняти профілактичні заходи для звичайного догляду.

Якщо ж все-таки з’ясувалося, що турбуватися про стан волосся пора, тоді не відкладайте пошук рішення для своєї проблеми на наступний тиждень або навіть на завтра. Приступайте зараз же до лікування. Тим більше, що народні способи лікування, випадання волосся здатні зупинити досить швидко. Народне лікування від випадіння волосся може бути високопродуктивне практично для всіх.

Ставите питанням, чому ваше волосся знаходяться в такому стані, на що вони так реагують, чого їм так не вистачає? Відповідь можна назвати банально простою: ваше харчування не збалансоване, в ньому відсутня достатня кількість корисних мікроелементів, а також достатня доза вітамінів. По-друге, можливо, нещодавно зробили на волоссі нову зачіску за допомогою хімічної завивки, а може, просто пофарбували волосся в інший колір. По-третє, зловживання феном, який за великим рахунком, призначений тільки для екстрених випадків, коли необхідно висушити волосся. Пов’язане з цими факторами випадання волосся можна зупинити, якщо вчасно почати лікуватися.

Щоб різні способи лікування, застосовувані принесли максимальну ефективність, необхідно почати з усунення самої головної причини, яка впливає на випадання волосся. Змініть для свого волосся шампунь, приберіть подалі фен і не користуйтеся ним після кожного миття, тим більше, якщо ви раз на два дні миєте волосся.

Підберіть собі в аптеці відновлювальний бальзами, порадившись з фармацевтом. Змініть гребінець на більш м’який. Ну а далі будемо переходити до більш радикальних заходів і вибирати способи лікування, які повернуть волоссю силу і природний блиск, що є ознакою здоров’я.

Можна скористатися засобом, приготовленим на основі лопухів, точніше їх коренів. Натріть за допомогою дрібної тертки близько 50 грамів кореня цієї рослини, додайте до отриманої ваги 40 мілілітрів окропу. Все це потрібно закип’ятити і настояти не більш півгодини. Потім знову поставити на вогонь і дати проваритися до тих пір, поки кількість не стане меншою в два рази за обсягом. В результаті те, що вийде, потрібно буде втирати у волосся біля самої основи. Користуйтеся цим засобом не менше трьох разів у тиждень.

З інших рослин корисними виявиться листя берези, з яких готують відвар, шишки хмелю, квіти нагідок і календули.

Зупинити і запобігти випадінню волосся зможуть і маски. Один з найпопулярніших компонентів для масок буде яєчний жовток. На його основі можна приготувати величезну кількість масок. Наприклад, візьмемо жовтки, змішані з вітаміном D. Додамо касторове масло. Отриману суміш втерти в шкіру голови і не змивати близько півгодини. Після можна змити маску з голови, повторивши процедуру через два дні.

Гарний лікувальний вплив надає і не тільки касторове масло, але і оливкове, обліпихове.

Відома своїми лікувальними властивостями і цибуля. У ній присутній в досить великій кількості фосфор, а також сірка. Ці ж речовини присутні і в волосі. Цибулю вважають сильним природним стимулятором, тому в народній медицині з її застосуванням виліковуються багато захворювань. Її можна змішати, після натирання на тертку, з касторовою або обліпиховою олією. Шкіру голови слід злегка по масажувати, а потім втерти отриману масу. Залишити потрібно на п’ять годин, накривши голову поліетиленовою плівкою. Бажано такі процедури проводити регулярно кожні два дні.

В якості профілактичного засобу можна користуватися відваром кропиви, яким просто потрібно обполіскувати волосся після кожного миття. Цей відвар допоможе зміцнити волосся, зробити нормальне регулювання у сальних залозах шкіри голови, що додасть волоссю м’якість і блиск.

Щоб повернути волоссю здоров’я і змусити його залишатися на голові, а не на розчісках, можна використовувати і інші способи лікування. Велика різноманітність пропонованих сьогодні в салонах косметологічних процедур, дозволяє вилікувати будь-яке захворювання шкіри голови і волосся. Професійне проведення точкового масажу дозволяє чинити тиск на розташовані на голові точки, які є пучком нервових закінчень. Ці закінчення, природно, пов’язані з внутрішніми органами та їх функціюванням.

Застосовується також вплив теплової спрямованої енергії. Добре розігріте певне середовище має характеризуватися високим рівнем теплоємності і низьким рівнем теплопровідності. В цьому середовищі відбувається хороше прогрівання всіх тканин шкіри голови і самого волосся. А завдяки такому інтенсивному нагріванню тонізуються наявні в шкірі голови судини.

Можна застосовувати й інший популярний сьогодні спосіб – електричне нейростимулювання. Виробляється дана процедура на спеціальних апаратах, які генерують певну кількість електричних імпульсів. Ці імпульси подаються до нервових закінчень, які розташовані біля основи росту волосся. При цьому апарат не є інвазивним, оскільки не відбувається вторгнення безпосередньо під шкіру.

Одна з ефективних сучасних процедур – озонова терапія. Озон виступає в якості дезинфікуючого засобу, якщо застосовується в досить високих концентраціях. У середніх дозах він сприяє зменшенню активності запальних процесів на шкірі голови, а також зниження рівня больових відчуттів. Вплив низькими концентраціями озону допомагає загоїти рани. Лікування озонотерапії відбувається шляхом ополіскування волосся або введення ін’єкцій.

Вибирайте спосіб, відповідний для вас і вашого волосся, пам’ятайте: чим раніше і вчасніше почнеться лікування і усунення проблеми, тим швидше буде досягнуто результат.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *