Маски для шкіри обличчя в домашніх умовах

Домашні маски для обличчя

Все далі хімічні інгредієнти для масок відвертають увагу шанувальниць по догляду за власним обличчям. А цікавлять натуральні засоби для масок в домашніх умовах. Яблучний сік, яблуневий цвіт, шкірка свіжих яблук, яблучне пюре – це далеко не повний перелік засобів для яблучної домашньої косметики. Багато рецептів по догляду за шкірою прості і доступні, наприклад при нормальній шкірі корисно вмиватися свіжим яблучним соком з гліцерином. У свіжий сік з яблук додати трохи гліцерину (5 : 1) і вмиватися цією сумішшю або протирати обличчя і шию тампоном, змоченим в соку. Шкіра стане еластичною і стійкою до холодів і вітру.

Для вмивання рекомендується наступний рецепт фруктової води: відварити шкірку зелених яблук (950 грамів на 200 мілілітрів води), додати в киплячий відвар кілька апельсинових кірок і залишити на одну-дві години. Процідити і використовувати для вмивання вранці і ввечері протягом місяця при нормальній шкірі.

Народна медицина пропонує для вмивання і відвар з сушених яблук, а для цього дві столові ложки подрібнених сухих яблук потрібно залити 500 мілілітрами холодної води, настояти протягом однієї години, довести до кипіння і залишити ще на одну годину, процідити, додати щіпку кориці. Цей відвар омолоджує шкіру.

Яблука в якості масок для обличчя

Для млявої шкіри рекомендується використовувати яблука в якості масок. Маски з яблук покращують обмінні процеси в шкірі, освіжають і очищають її, роблять жінку більш привабливою і задоволеною собою, надають впевненості в собі.

До яблучної кашки потрібно додати чайну ложку оливкової олії, нанести на очищене обличчя і полежати з маскою біля 20-ти хвилин, потім змити її теплою водою і усміхнутися собі, обов’язково. Курс – десять масок, через день.

На очищену шкіру обличчя нанести маску наступного складу: розтовкти в ступці ядро волоського горіха, додати одну столову ложку натертого яблука і трохи жовтка. Змішати і нанести на шкіру обличчя на пів години. Змити теплою водою. Маска відбілює шкіру, освіжає її.

Натерти на дрібній тертці яблуко, додати одну столову ложку сметани і трохи грейпфрутового соку, нанести на шкіру обличчя і шиї. Змити через тридцять хвилин теплою водою. Ця маска хороша в осінньо-зимової період при сухій шкірі.

Для нормальної шкіри ідеальною буде маска з тертих яблук і моркви у співвідношенні один до одного. Беремо дві столові ложки натертої суміші, додаємо одну столову ложку знежиреного кефіру. Далі потрібно нанести маску на обличчя і шию, витримуємо двадцять хвилин, змиваємо теплою водою. Ця маска добре освіжає шкіру.

Ще один рецепт маски для шкіри: взяти дві столові ложки свіжого сиру і змішати його з одною столовою ложкою натертого яблука. Нанести отриману масу на обличчя і тримати 25 хвилин. Далі змиваємо теплою водою.

Маска з зелених яблук та медом також призначена для нормальної шкіри. Натерти на дрібній тертці зелене яблуко, додати одну чайну ложку розігрітого меду, змішати і нанести на обличчя. Потім змити теплою водою, не раніше ніж через 20-25 хвилин.

Суміш для маски можна приготувати з антонівських яблук. Натерти на дрібній тертці яблуко, нанести кашку на обличчя і накрити фланелевою серветкою. Залишити так на 20-25 хвилин, потім змити прохолодною водою.

Вмиватися настоєм ромашки і нанести на обличчя і шию маску наступного складу: розвести одну чайну ложку дріжджів теплим молоком і додати ще одну чайну ложку свіжо-приготованого яблучного соку. Наносимо на шкіру шиї та обличчя, очікуємо двадцять хвилин, потім змиваємо прохолодною водою. Ця маска тонізує, підсилює кровообіг, обмінні процеси, зменшує в’ялість шкіри, покращує настрій.

Білково-камфорна маска

Така маска добре стягує пори при жирній шкірі обличчя. Білок одного яйця збиваємо, додаємо 12 крапель камфорного спирту, а також сік однієї скибочки лимона. Маску нанести тампоном. Після висихання цієї маски утворюється плівка, яка звужує пори обличчя і розгладжує зморшки. Її змивають через 15 хвилин водою кімнатної температури.

Желатинова маска для шкіри обличчя

Особливо рекомендується при в’ялій, старіючій шкірі обличчя і шиї, зморшках. Вона покращує кровообіг, пом’якшує шкіру і навіть відбілює її. Маска при охолодженні загусає і цим надає сильний вплив, розгладжуючи зморшки, підтягуючи щоки і опущене підборіддя. 2,5 грами желатину потрібно замочити в 30 мілілітрах води. До набряклої маси додати 60 грам гліцерину і 10 грам меду. Все це розчинити на водяній бані. Потім пензлем або тампоном теплу суміш нанести на шию і обличчя.

Маска з календули (дезінфікуюча)

Столову ложку настоянки календули розвести в 400 мілілітрах води, цим розчином змочити тонкий шар вати, злегка віджати і помірно накласти на обличчя, залишаючи очі, рот і ніс. Через 15 хвилин маску зняти і дати висохнути шкірі, не обмиваючи і не витираючи її.

При сухій шкірі обличчя з жовтизною надасть допомогу маска з однієї ложки сиру, молока і половини чайної ложки натурального меду. Після ретельного розтирання молочком, маску наносять на обличчя на 25 хвилин, а потім змивають трохи підігрітою водою.

Лікувальні маски корисно застосовувати для усунення косметичних недоліків шкіри обличчя і шиї. Такі маски можуть допомогти при в’ялості шкіри, зморшках, від вугрової висипки. Після зняття маски корисно нанести на шкіру перед макіяжем будь-який звичний живильний крем.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Елина Викторовна

  2. Від danielsav

  3. Від Белка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *