Бджолиний віск в косметології

Віск для волосся в косметології

Бджолиний віск, як і мед, є унікальним продуктом. Виробляється він восковими залозами молодих бджіл, як правило, віком до двадцяти днів. Він є матеріалом для побудови сот, а також відмінним консерватором для збереження інших продуктів бджолиного виробництва.

Унікальність меду в тому, що його склад дуже складний і включає в себе близько 300 компонентів. Це єдиний продукт, який людство, незважаючи на розвиненість науки, не може відтворити.

Бджолиний віск може зберігати придатність до вживання, а також всі свої корисні властивості протягом багатьох років. Так, в єгипетських пірамідах був виявлений віск, який прекрасно зберіг свої якості.

Як підготувати віск до використання?

Використовуючи бджолиний віск в косметології необхідно дотримуватися кількох правил.

Для зручності бажано натерти брусочки на крупній тертці. Так ми зможемо відміряти потрібну кількість.

Для розплавлення продукту не можна використовувати мідний, чавунний або ж залізний посуд. Справа в тому, що віск містить у собі жирні кислоти, які можуть вступити в реакцію з деякими металами, а тому утворяться шкідливі солі. Найкраще взяти керамічний, дерев’яний, скляний посуд.

Приймати рідку консистенцію віск починає при 60-65 градусах, тому плавити його потрібно на водяній бані, а під час процедури не можна залишати без нагляду із-за легкої займистості.

Корисні властивості воску

Користь воску для людського організму, в тому числі і для краси тіла, величезна.

Віск для волосся

Віск в косметології волосся – чудовий засіб для його укладання. Завдяки йому волосся не тільки додатково живиться, але і стає гладким, слухняним, добре укладається в зачіску. Особливу користь від воску отримує сухе й ушкоджене волосся.

Позбавлення від целюліту

Завдяки тому, що віск сприяє збереженню сили, здоров’я, еластичності клітин, він в поєднанні з іншими компонентами, дозволяє створити воістину незвичайні антицелюлітні склади, які успішно борються з негарною шкірою. Також корисно проводити воскові обгортання.

Солодкі губи

Віск в косметології додається в помади, бальзами для губ. Він прекрасно утримує помаду на губах, не дає їй розтікатися, зволожує, захищає, а в поєднанні з іншими вітамінами і корисними компонентами надає їм м’якість і ніжність.

Чисте обличчя

Використання бджолиного воску в косметичних засобах для шкіри обличчя, а також його бактерицидні властивості дозволяють впоратися з багатьма проблемами на обличчі.

Так, віск:

  • виводить токсини з шкірного покриву;
  • позбавляє від чорних крапок, знижує вугровий висип;
  • тонізує шкіру;
  • омолоджує;
  • знімає запалення;
  • покращує кровообіг.

Як розпізнати якісний віск?

Для розпізнання якісного воску слід пам’ятати про деякі нюанси:

  • віск у свіжих сотах пофарбований у білий або злегка рожевий відтінок;
  • якщо на сонечку, або ж при плавленні продукт починає біліти, то використовувати бджолиний віск в косметології в якості лікувального компонента не рекомендується;
  • бджолиний віск просочений смаком і запахом прополісу і меду;
  • зріз бруска повинен бути матовим глянець може свідчити про додавання в віск каніфолі або парафіну.

Додаючи віск в різні косметичні рецепти, ми зможемо надати своєму тілу досконалість.

Також раджу почитати про дезодорант від пітливості ніг.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.