Червона помада, як її наносити?

Червона помада, як її наносити?

Яскрава червона помада не рідко стає головним аксесуаром жіночого, модного образу! А як правильно її наносити, яких етапів слід дотриматися, щоб отримати всі переваги кольору, давайте переглянемо далі, та прислухаємося деяких рекомендацій і парад косметологів.

Зволоження

Перш, ніж нанесете помаду, навіть незалежно від її кольору, подбайте про ретельне зволоження, адже на сухі і потріскані губи складно нанести помаду, не кажучи вже про збереження її стійкості. Нанесіть бальзам для губ, а потім промокніть зайве серветкою.

Контур

Наступний крок – контур, який допоможе визначити олівець для губ і запобігти «розтікання» помади. Підбирайте олівець за кольором максимально близький до відтінку помади, або безбарвний. Останній – це універсальний варіант, який підійде до будь-якої помади.

Нанесення

Ось ми і дісталися безпосередньо до нанесення помади. Не бійтеся рівномірно і рясно наносити її на губи. Скорегувати результат можна за допомогою пензлика. Так само можна нанести помаду на середину губ і розподілити за допомогою мізинця!

Блиск

Якщо Ви хочете додати трохи блиску для макіяжу, то скористайтеся прозорим блиском для губ поверх помади. Ну а щоб надати розкішний матовий ефект – промокніть губи серветкою.

Фінальний штрих

Нарешті, додайте трохи консилера на шкіру навколо губ (зовсім трохи!). Це допоможе зберегти стійкість і колір вашої губної помади і яскравості всього обличчя.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.