Джорджіо Армані готовить костюми для олімпійської збірної

Джорджіо Армані у Нью-Йорку приймав відомих гостей

Джорджіо Армані і Національний олімпійський комітет Італії продовжують співпрацювати. Дизайнер забезпечить костюмами італійських спортсменів, які будуть захищати честь своєї країни на Олімпійських та Паралімпійських іграх, що відбудуться у Сочі в 2014 році, і в 2016 в Ріо-де-Жанейро. Крім того, він буде одягати молодіжні команди на Юнацьких Олімпійських іграх протягом наступних трьох років впродовж.

Нагадаємо, раніше Армані вже створював колекцію костюмів для збірної Італії, яка брала участь на іграх 2012 року в Лондоні.

“Італія була побудована на пристрасті до спорту – проведення часу, яке сприяє зміцненню позитивних цінностей і об’єднує людей”, – сказав модельєр, додавши, що радий своєму заняттю.

Також він пообіцяв всесильну підтримку для італійських спортсменів.

Голова комітету Джованні Малаго в свою чергу сказав: “Armani – це найкраща візитна картка, що виражає образ італійського спорту, на яку ми могли сподіватися”.

У колекцію увійшли лижні костюми, куртки, светри та повний спектр аксесуарів, виконаних з високоякісних матеріалів, прикрашених національним прапором, а також символікою Ігор.

Джорджіо Армані готовить костюми для олімпійської збірної

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.