Головні причини виникнення гіпертонії

Головні причини виникнення гіпертонії.

Насамперед гіпертонія виникає на ґрунті стресу, в результаті дії спадкового фактора, шкідливих звичок, при відновлювальному періоді після травм, з причин бактеріального або інфекційного характеру.

Небезпечні фактори можуть стати причиною початку захворювання, проте розвивається воно протягом довгого часу, особливо при веденні неправильного спосіб життя. Не можна допускати підвищеного холестерину, слід вчасно позбавлятися від патологій, що впливають на виникнення судинних бляшок, зміну тонусу тканин.

Психосоматичні причини

Гіпертонія призводить до незворотних наслідків, провокує ряд небезпечних захворювань. Щоб позбутися від симптомів, необхідно своєчасно усунути психологічні причини, що впливають на розвиток небезпечних факторів.

Основні причини, що провокують виникнення гіпертонії:

1. Сильне емоційне потрясіння при незначних подіях. Якщо людина звикла критично ставитися до дій оточувальних, хвилюватися, то потрібна значна концентрація уваги, що обіймає сили організму. При підвищеній психологічній збудливості слід зміцнити організм.

2. Вплив емоцій, переживань, проблем, які трапилися раніше. Не слід значно перевантажувати мозок переживаннями, які не мають відношення до дійсності.

3. Перфекціонізм, надмірна відповідальність на роботі і вдома. Багато “трудоголіків” страждають проблемами із серцем. Не слід боятися помилок, слід залишати час для відпочинку.

Хто може потрапити в групу ризику?

Ризик розвитку гіпертонії переслідує наступні групи людей:

  • ті, у чиїх батьків спостерігається або спостерігався підвищений артеріальний тиск, найчастіше це захворювання має спадковий характер;
  • ті, які мають зайву вагу, ведуть нездоровий та малорухливий спосіб життя;
  • ті, які страждають від остеохондрозу шийно-грудного відділу і атеросклерозу, у цих випадках судини стискаються, що загрожує підвищенню тиску;
  • жінки і чоловіки в період згасання статевої функції (клімакс), оскільки гормони також сильно впливають на тиск;
  • особи, схильні до постійних стресів і нервових перенапруг;
  • люди, які мають підвищений рівень холестерину в крові;
  • хворі на цукровий діабет;
  • ті, які палять.

Чоловіки частіше, ніж жінки, страждають від гіпертонії, а найвищі показники поширеності спостерігаються у людей старше віку 50 років. І варто звернути увагу на народне лікування гіпертонії.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Тоня

  2. Від Свєта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.