Народні методи лікування гаймориту

Народне і ефективне лікування гаймориту за народними методами.

При гаймориті запалюється слизова оболонка, яка вистилає верхньощелепні навколо носові пазухи. Лікування гаймориту народними засобами в домашніх умовах цілком можливе і допоможуть у цьому: відвар з березового гриба, інгаляції з трави материнки і прополісу та сік каланхое.

Рецепти для лікування гаймориту

Прополіс допоможе швидко вилікувати гайморит.

Швидкому лікуванню від запалення придаткових пазух носа сприяють інгаляції прополісу. Процедура виконується просто: потрібно на дно каструлі потрібної ємності налити воду, довести воду до кипіння, додати до туди пів чайної ложки спиртової настоянки прополісу і вдихати випари носом. Під час такої інгаляції відбувається ще й прогрівання області проекції гайморових пазух, що також сприяє швидкому одужанню.

Є й інший спосіб лікування в домашніх умовах за допомогою прополісу. В ніс закапують екстракт прополісу на рослинному маслі. Ніс перед закапуванням потрібно дуже добре промити, а також закапати що-небудь із судинозвужувальних засобів, наприклад: галазолін, нафтизин, адреналін, мезатон. Підготувавши таким чином ніс, потрібно лягти на спину і ввести в кожну ніздрю піпеткою кілька крапель масляного екстракту.

Перевірений народний засіб лікування – сік каланхое.

При гаймориті сік каланхое закапують у ніс по кілька крапель два-три рази в день. Від дратівної дії соку каланхое на слизову хворий чхає, одночасно рясно відділяється слиз, а разом зі слизом з порожнини носа видаляється велика кількість мікробів та їх токсинів, тому організму стає легше протистояти інфекції.

Далі під дією активних речовин соку каланхое судини слизової оболонки носа скорочуються, і слиз припиняє відділятися. В результаті порожнина носа добре очищається і дещо зменшується набряклість слизової оболонки, за рахунок цього тимчасово відновлюється сполучення між носовою порожниною і підрядними пазухами носа. Для останніх це дуже важливо, оскільки у них з’являється можливість для очищення. Не можна не враховувати і досить вираженої бактерицидної дії соку каланхое. Використання при лікуванні соку каланхое слід поєднувати з використанням інших засобів.

Лікування чагою гаймориту.

В план домашнього лікування може бути включено використання настою чаги (березового чорного гриба). З вати чи марлі роблять фитильки, рясно просочують їх теплим настоєм чаги і вводять в обидві ніздрі. Рекомендується робити це після закапування судинозвужувальних засобів, на зразок: нафтизину, галазолину, ефедрину, мезатону або адреналіну, після ретельного очищення носа.

Приготування настою: сушену чагу потрібно стерти в дрібний порошок, відміряти 10-12 грамів, залити 200 мілілітрами окропу і настоювати 45 хвилин, щільно укутавши посуд рушником. Після чого процідити через два шари марлі.

Лікування гаймориту настоєм трави материнки.

Цей народний засіб допомагає в лікуванні гострого та хронічного гаймориту. Рекомендується робити інгаляції з настоєм трави материнки звичайної. Два-три грами сушеної трави мелють в порошок і заливають 1,5 склянками окропу, так настоюють кілька годин. Вдихати пар потрібно протягом чверті години через ніс, а видихати через рот. Інгаляції можна виконувати кілька разів на день.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Sara

  2. Від Tamiа San

  3. Від Carla

  4. Від Rama

  5. Від Monica

  6. Від Stevs

  7. Від Princ

  8. Від Svetlana

  9. Від Alica

  10. Від Svetlana

  11. Від Kelley Brown

  12. Від Browa

  13. Від Kоla

  14. Від Cristine

  15. Від Карина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *