Перегородки волоських горіхів при мастопатії

Волоські горіхи – це не тільки улюблені ласощі, але і корисний продукт, що допомагає в лікуванні деяких захворювань. Не багато хто знає, що з цією метою використовуються не тільки їх ядра. Що ми робимо після того, як розколемо горіх? Витягуємо ядро і викидаємо шкаралупу і перегородку. Адже остання є справжнім джерелом мікроелементів і вітамінів. Перегородки волоських горіхів використовують для лікування доброякісних пухлин, і мастопатія не є винятком. Перш ніж говорити про те, як саме використовується даний інгредієнт, слід дізнатися про його користь і чудодійний склад.
Корисні властивості перегородок волоських горіхів
Найбільше перегородки волоських горіхів цінуються завдяки наявності в них йоду. Це дозволяє використовувати їх для лікування йододефіциту в організмі, до якого нерідко призводять збої в роботі щитовидної залози зокрема і ендокринної системи в цілому. Для того, щоб отримати натуральний йод з перегородок волоських горіхів, із них готують відвар.
До складу даного інгредієнта входить також велика кількість кислот, олій і мінералів. Це дозволяє говорити про їх антисептичні та антибактеріальні властивості. Перегородки волоських горіхів, а точніше настої і відвари з них, вважаються чудовими дезинфікуючими засобами. До речі, олію волоського горіха частково отримують із перегородок даного продукту.
Як використовувати при мастопатії?
Перегородки волоського горіха допомагають у комплексному лікуванні мастопатії. Зверніть увагу на те, що повністю замінювати медикаментозну терапію народними методами не слід. Перед використанням будь-якого такого рецепта бажано проконсультуватися з лікарем.
Як приготувати чудодійний засіб з перегородок волоських горіхів? Для цього нам буде потрібно зробити спиртову настоянку з додаванням даного інгредієнта. Перегородки і семидесяти-відсотковий спирт слід брати у співвідношенні один до одного. На сто мілілітрів спирту нам буде потрібно взяти перегородки від двадцяти п’яти-тридцяти горіхів. Їх слід помістити в непрозору ємність і залити рідиною. Ємність з настоєм слід закрити і прибрати в темне місце на десять днів. Проціджувати вистояні ліки не потрібно. Їх приймають протягом двох місяців три рази на день. Рекомендована разова доза – 20 крапель на 50 грамів води.
Оцінити будь ласка статтю:
А перегородки эти можно помыть? И можно использовать, например, те, которые я извлекла из орехов месяц назад?
Да, можно. Я пользуюсь этим средством. Всегда мою их. И использую, как свежие, так и старые перегородки. Эффект одинаковый.
Такой настой был у нас вдоме всегда (бабушка его делала). Я даже не знала зачем он. Теперь столкнулась с местопатией и поняла, почему такая настойка была у нас всегда..
Когда столкнулась с мастопатией врач навыписывала кучу препаратов. А так как я не любитель всякой аптечной химии, то прибегла к народным методам. Вспомнила как еще моя бабушка делала такую настойку и решила попробовать. Результат мне нравится, еще и все натуральное.