Підроблені сумки від Prada можна придбати і в Італії

Підроблені сумки від Prada.

Чи дійсно підробку модного товару можна придбати в Україні, а чи їх виготовляють в країнах з розвиненою індустрією моди? На днях італійська поліція вилучила понад триста тисяч контрафактних аксесуарів в місті Віченца, розташованому на півночі Італії. У потайному підвалі знаходився справжній модний склад, наповнений підробленими сумочками від Gucci і Prada.

Вони також виявили виробництво, де ймовірно і були виготовлені тисячі підроблених аксесуарів для Високої моди. В цілях посилення контролю за незаконною діяльністю виробників фейкових сумок в італійському місті Бергамо ( який знаходиться приблизно в сорока кілометрах від Мілана – відомої світової столиці моди) були закриті 15 веб-сайтів, які успішно працювали під виглядом офіційних дистриб’юторів Prada, D&G, Gucci тощо.

Ці дві операції дозволили поліції запобігти продаж 64000000 підроблених товарів. Крім того, було заарештовано п’ятдесят осіб за підозрою в зв’язку з злочинними угрупованнями, які і займалися контролем діяльності та продажу контрафактної продукції, яка видавалася за справжні брендові аксесуари.

А чи можливе потрапляння підроблених модних виробів і сумок до України, можемо тільки гадати. Хоча не секрет, що їх і так на українському ринку моди понад 75 відсотків.

Мітки:, ,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.