Про сни на замовлення та їх тлумачення

Про сни та їх тлумачення

Природа снів так до кінця і не вивчена вченими. Сон – найзагадковіший стан організму, коли людина може переживати невідомі їй почуття, перебувати на незвіданих землях, відчувати страх або щастя. Деякі люди бачать сни про майбутнє, пророчі сни. Деяким уві сні приходить відповідь на довго хвилююче питання або рішення важкої проблеми. Можливо, що в сні людська підсвідомість дає нам відповіді або підказки?

Передумови

Вивчити природу сну намагались багато вчених ще з давніх часів. В кінці минулого століття вченому з Норвегії прийшла в голову ідея проведення деяких досліджень зі сплячими людьми. Приміром, він став перев’язувати мотузкою суглоби піддослідних нижче щиколоток, приводячи стопу в положення стояння на носках. Дивно, але спляча людина уявляла себе біжучою, що їде на велосипеді або піднімаючись по сходах. Додавання до ніг сплячого гарячої грілки дало такий результат: у сні людині приснився вулкан, або що вона біжить по гарячих каменях, палючим ноги. При дослідженні цього сну було з’ясовано, що в недалекому минулому піддослідний прочитав книгу про вулкани, яка вразила його уяву.

Відомі випадки, коли математикам уві сні приходили відповіді на вирішення складних завдань, поети знаходили риму, композитори бачили ноти твору, що наяву не могли закінчити, художники черпали своє натхнення. Деякі люди помічають, що до них приходить світла думка в напівсонному стані, коли грань між сном і дійсністю виявляється розмитою, як наприклад траплялося у відомого французького математика А. Пуанкаре.

Сон на замовлення

Постійне обдумування болючого питання у безвихідній ситуації вдень призводить до того, що сон приносить відповідь або рішення. Дослідження, проведені у величезній кількості людей, доводять, що уві сні людський мозок не спить, а плідно працює, приносячи ідеї, рішення та пророкуючи майбутнє.

Зауважимо одну дивну особливість: при захопленні чим-небудь або захоплюючому читанні нової книги сни зникають. Виявляється, наш ентузіазм сприяє появі в корі мозку стійкого вогнища збуджень. І тоді починаються проблеми зі сном, у голову постійно лізуть якісь думки. Тривога чи радість охоплюють так, що заснути не виходить ніяк. Якщо ж сон все-таки прийде, то із-за працюючого вогнища збудження може принести відповіді на питання, запропонувати нове трактування книжкового сюжету або вирішити складну проблему.

Це пояснює ймовірність роботи мозку в сонному стані, вважають вчені. Тому-то, вони й відкидають геть таке поняття як «віщий сон». А все із-за того, що напружено працююча думка в денний час, швидше за все, завершиться в сонному стані, коли для активної роботи мозку немає перешкод. Це тільки підтверджує можливість існування явища «сни на замовлення». В деяких містах навіть з’явилася подібна послуга з досить прийнятною вартістю і оплатою через платіжні термінали.

Як замовити сон?

Воістину, виключним станом є напівсон. Він присутній у період до повного засипання і після нього. Це стан, коли людина ще напівсонна, вже не спить, але ще й не пильнує. В такому стані людина може керувати своєю підсвідомістю, за допомогою якої і відбуваються різні зміни в нашому житті. Саме підсвідомість, будучи як би «банком» всієї інформації, сприяє нашому здоров’ю, благополуччю або невдач.

Управлінню і замовленням снів можна навчитися. Насамперед, слід оволодіти навиком утримання дрімотного стану. І нехай з першого разу навряд чи вийде, але за допомогою постійних тренувань стан дрімоти можна зафіксувати. Як це робиться? Перш ніж повністю зануритися в сон, сконцентруйтеся на тій миті, коли ще при бажанні можете вивести себе з цього заціпеніння, встати і включити світло, приміром. Намацайте його, цей перехід від дійсності до сну. Після чого спробуйте розтягнути його, освойтесь в ньому.

Обов’язково записуйте все, що приснилося вам. Для цього нехай поруч з вашим ліжком буде знаходитися блокнот з ручкою. Після пробудження опишіть ваш сон на папері, не забуваючи навіть про відчуття і почуття. На жаль, велика частина сну, швидше за все, не згадається, але навіть за найменші крихти подякуйте свою підсвідомість. З часом, користуючись такою схемою регулярно, ви будете пам’ятати все, що приснилося.

Але намагайтеся не схоплюватися відразу ж після сну – полежіть на подушці. Тренуйтеся подовжувати стан дрімоти не тільки до засипання, але і після. Кожен сон для людини – завуальоване послання підсвідомості, яке можна і потрібно розпізнати.

Тлумачення снів на замовлення

Для тлумачення снів сонники не найкращий засіб. Досвід багатьох людей, та й напевно ваш або ваших знайомих показує, що тлумачення змісту сну таким чином рідко відповідає дійсності. І якщо ви хочете правильно позначати символи снів, складіть свій власний сонник. Просто аналізуйте сни, і те, що послідувало за цим. Записуйте свої спостереження, але знайте, що ваші розшифровки снів підходять тільки вам і нікому більше.

Сни можуть допомогти вирішенню будь-яких важливих завдань. Потрібно тільки тренуватися, мати непереборне бажання і достатню мотивацію. Самостійно навчившись управляти сновидіннями, можна «замовити» своїй підсвідомості все, що завгодно. Наприклад, сон-відпочинок, веселий або розслабляючий; сон-рішення, що дає відповідь на хвилююче питання і показує шлях для дій; сон-лікар, який підкаже і навіть вилікує від проблеми зі здоров’ям. Головне – сильно хотіти!

Про сни

Далі про те, як побороти страх?

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.