Рената Литвинова в рекламній компанії годинника Rado

Рената Литвиновав рекламній компанії годинників Rado

Рената Литвинова вміє створювати нові стильні і неповторні образи, при цьому незмінно залишаючись прекрасною. Днями Рената представила нову рекламну кампанію моделі годинника Rado HyperChrome Diamonds, прикрашеного аж сто вісімдесят одним діамантом.

«Я сама фанат годинників Rado! Це було незабутньо, немов ми знімали маленьке кіно – команда Rado, вся знімальна група – всі були настільки творчі, що робота перетворилася на щастя! У центрі нашої концепції був образ сучасної жінки, такою ж незбагненною, що зачаровує, як сам час на її годиннику Rado, які завжди доречні, інтелектуальні і елегантні на її руці – і вранці і ввечері», – поділилася Рената.

Образи нової рекламної кампанії знімалися протягом двох днів у Мілані. Ось – вона в режисерському кріслі на знімальному майданчику або в кінозалі переглядає матеріал нового фільму, ось – вона працює як актриса або поспішає на прем’єру.

«Нова рекламна кампанія за участю Ренати Литвинової – не тільки яскраве свідчення статусу Ренати як ікони стилю, але перш за все її найвищого професіоналізму і унікальної творчої індивідуальності. Як посланниця марки вона вишукана і неповторна, Ми пишаємося нашою співпрацею, талант Ренати воістину різноманітний і великий», – прокоментував президент Rado Маттіас Брешан.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.