Що потрібно їсти для гарної пам’яті?

Що потрібно їсти для гарної пам'яті.

Переплутала, розгубилася, упустила з уваги… Набридло виправдовуватися перед чоловіком, шефом, подругою. І дитина почала скаржитися: тут пам’ятаю, а тут не пам’ятаю. Може, з’їсти що-небудь корисне для зміцнення пам’яті?

Що потрібно їсти для гарної пам’яті?

Підтримати пам’ять за допомогою їжі нескладно. Але меню доведеться скорегувати. У цій справі нам навряд чи допоможуть напівфабрикати, офісні та шкільні обіди, тістечка. Навіть випробуваний тонізувальний засіб – кава, як вважають багато медиків, може мати зворотний ефект.

Зрозуміло, піклуватися про здоров’я взагалі і про зміцнення пам’яті зокрема, потрібно постійно. Але бувають ситуації, коли особливо потрібна мобілізація. Для цього заздалегідь переходимо на особливий режим: нам потрібні регулярний відпочинок і свіже повітря, рясне вітамінне пиття і «посилене» спецхарчування.

Їмо вуглеводи в першій половині дня

Як і будь-який орган, мозок вимагає поповнення енергії, а це зона відповідальності вуглеводів. Питання яких?

Якщо бутерброд, то тільки на цільно-зерновому хлібі. Якщо паста, то з пшениці твердих сортів. А ще не забудемо про правильні каші, насіння, фрукти. Найкращий час для вуглеводів – перша половина дня. Кращий сніданок для мозку — фруктово-злаковий, тільки фрукти повинні бути свіжими, а злаки цільними.

Амінокислоти

Незамінна амінокислота треонін, що бере участь в синтезі білків і ферментів, сприяє ефективній роботі мозку, надходить в організм тільки з їжею. Якщо у раціоні недостатньо м’яса, яєць та інших тваринних продуктів, без додаткових джерел треоніну не обійтися.

Також тільки з їжею ми отримуємо піридоксин (водорозчинний вітамін В6), який використовується, як стимулятор в процесах обміну речовин. Він покращує метаболізм в тканинах, підвищує працездатність мозку, сприяє поліпшенню пам’яті і настрою.

Обидві ці речовини входять до складу сучасного лікарського препарату Біотредин. Їх унікальна комбінація сприяє природному розкриттю прихованих можливостей мозку, активації його роботи, допомагає знижувати психоемоційне напруження і покращувати концентрацію, увагу і пам’ять.

Їмо білок на обід і вечерю

Основний будівельний матеріал для клітин, в тому числі і клітин мозку – білок. Його нестача гальмує розумові процеси. Згадаймо, білки – це перш за все м’ясо, птиця, риба, яйця і молочні продукти, а також бобові, горіхи і пророщені зерна. Тільки не слід вибирайте пісні сорти м’яса. І потрібно пам’ятати, що в лососі в достатку містяться поліненасичені жирні кислоти – відмінна їжа для розуму.

На тваринні і рослинні білки в поєднанні із зеленню і овочами ми зробимо упор в «пам’ятний» обід і вечерю.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від катерина

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.