Виставку Espirit Dior буде відкрито у Шанхаї

Виставку Espirit Dior буде відкрито у Шанхаї

У вересні цього року в Шанхайському Музеї Сучасного Мистецтва відкриється виставка Espirit Dior. На виставці будуть представлені сукні великого маестро моди Крістіана Діора, а також фотографії Патріка Демаршельє і роботи сучасних китайських художників і фотографів.

Виставка Espirit Dior покликана занурити майбутніх відвідувачів в атмосферу діоровської епохи і дозволити всім присутнім насолодитися творами великого дизайнера. Крістіан Діор проголосив нові правила жіночності, створивши абсолютно нову концепцію New Look, яка є одним з головних трендів наступаючого модного сезону.

Модний Будинок, створений кутюр’є, повернув жінкам не тільки справжню красу і елегантність, але і життєрадісність. Чари створення абсолютної досконалості, яким володів Крістіан, досі живуть в стінах Будинку Діор.

У музеї будуть виставлені більше 100 моделей суконь від Christian Dior, а також роботи фотографа Патріка Демаршельє, який нещодавно привозив свої знімки для Dior в Москву. Крім цього, відвідувачі зможуть побачити роботи китайських художників і фотографів.

Виставка відкриється у Музеї Сучасного мистецтва в Шанхаї 13 вересня 2013 року і триватиме до 10 листопада 2013 року, тоді і побачимо фото суконь від Espirit Dior.

Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.