Визначення власної краси китайським методом

Китайський метод визначення краси людини

У Китаї винайшли найлегший спосіб визначення краси людини. Виявляється, це можна зробити за допомогою власного вказівного пальця. Принаймні, саме такий спосіб отримав величезну популярність на сайті Weibo, китайському аналогу Facebook.
Як це працює? Дуже просто:необхідно покласти вказівний палець вертикально на кінчик носа і підборіддя. Якщо він торкнеться при цьому губ, то прийміть наші вітання, ви – прекрасні! Цей тест в основному відображає основні положення так званого «золотого перерізу» в пластичної хірургії, який використовують лікарі для побудови «ідеального» профілю.

Тим не менш, це не правильний сенс в останній інстанції, а всього лише один з інструментів, за якими розраховується математична пропорція гармонійного поєднання носа, губ і підборіддя.

Пластичний хірург Брент Таннер прокоментував цей тест наступним чином:

«Це дійсно цікавий підхід до справи, але завжди необхідно пам’ятати, що краса – це не тільки наші власні уявлення. У світі існує величезна кількість рас і національностей, у яких свої еталони й ідеали. Тому будь-яке визначення – занадто розмите, щоб дати оцінку всій різноманітності краси, яка нас оточує».

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.