Характер жінки по її кольору волосся

Дізнаємося характер жінки по кольору волосся

Взаємозв’язок кольору волосся жінки і її характеру – тема досить цікава. Адже вважається, що натуральний відтінок шевелюри може багато чого розповісти про вдачу своєї власниці. І не даремно, адже ця важлива характеристика накладає відбиток на темперамент і особистість представниці прекрасної статі.

Характер блондинок

Натуральні блондинки – жінки ніжні і замріяні. Однак нерідко все це є лише внутрішньою оболонкою. Жінок такого типу прийнято недооцінювати з точки зору їх небезпеки, оскільки зовні вони здаються наївними і беззахисними. Тим не менш, за фасадом ангельської сутності може ховатися хитрість, підступність і непередбачуваність. Заради своїх егоїстичних намірів блондинки не посоромляться обманом або іншими брудними методами. У відносинах із протилежною статтю світловолосі жінки ведуть себе кілька обачливо.

Характер русявих

Русяві дівчата — це найбільш збалансований тип жінок, який наділений безліччю позитивних якостей, корисних для особистих відносин і для інших сфер життя. Вони розумні та раціональні, в міру прагматичні. Гострий розум не дозволяє їм «пропадати» в житті, гублячись у складних обставинах і в хитрощах долі. В любові жінки цього типу дуже обережні, вони бояться бути ошуканими. Але варто їм тільки відчути впевненість у своєму партнері, як тому слід очікувати неймовірний приплив кохання, турботи, ніжності і ласки з боку своєї супутниці.

Характер брюнеток

Брюнеткам властива максимальна прямолінійність висловлювань, цілеспрямованість дій і підвищена активність у всьому, за що б вони не взялися. Це справжні трудоголіки, які борються за свою незалежність і свободу. Але їм не чужа і проста жіноча слабкість, коли так потрібно спертися на чиєсь міцне і надійне плече.

Характер рудоволосих жінок

Жінки з рудим волоссям завжди залишаться нерозгаданими до кінця, оскільки в їх характері занадто багато граней, які так складно наздогнати. Сьогодні рудоволоса дівчина може вести себе немов дитя, а завтра стати діловою залізною леді. Чоловіків така поведінка дуже притягує, але радіти ще рано: жінка з рудим волоссям не всім готові відкрити своє серце.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.