Гусячий жир – застосування при опіках

Гусячий жир при опіках.

Гусячий жир із давніх часів мав широке застосування у народній медицині від різних хвороб.
Наші мами й бабусі, під час домашнього господарювання, із необережності нерідко обпікалися окропом чи гарячими предметами. Після чого змащували місця опіків гусячим жиром. Звичайно, що в аптеках можна купити безліч засобів, які сприяють загоєнню опіків, але тим не менш, засоби народної медицини також не варто виключати із поля зору.

Гусячий жир гарно зволожує та живить шкіру, вважається, що він добре сприяє швидкому загоєнню. Звичайно, що придбати цей засіб можна в будь-якій аптеці за переважно доступною ціною, але краще його зробити в дома, звично нам розтопити на водяній бані.

Як використовується гусячий жир при опіках?

Для швидкого загоєння опіку пару раз на день потрібно рясно змащувати вражене місце цим жиром, а після потрібно накладати марлеву пов’язку.

Незважаючи на те, що використання гусячого жиру при опіках практикується й сьогодні, багато лікарів скептично ставляться до цієї форми само-лікування. Справа в тому, що під масляною плівкою створюються сприятливі умови для розвитку мікрофлори та інфікування опіку. Тому, якщо хтось із членів родини обпікся, і рана довгий час не загоюється, то не варто займатися само-лікуванням, а краще звернутися до відповідного фахівця. Тільки грамотний лікар, після огляду, зможе призначити належне лікування.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Эмма

  2. Від Вероника

  3. Від Саша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.