Мода
Мода
– слово, що вабить кожну поважану і люблячу себе людину. Тимчасова популярність зовнішнього вигляду, стилю одягу, ходи і навіть розмови. Саме тимчасова, так як основною тенденцією моди є швидка минучість її популярності. На зміну якій приходить «нова мода» або висока мода, а старомодність розчиняється в хмарі добрих спогадів.

Нова мода чи новизна в світі моди, спокуса до нових стилів, для створення краси і чарівності людини. Вступ в силу нової моди не залежить від її вигадки або створення, а від моменту набрання популярності, набуття суспільного визнання, завоювання довіри та поваги оточувальних. Головні мотиви або двигуни моди – умисне наслідування для набрання досвіду, гарного смаку, стилю, чарівності і боязнь опинитися поза суспільством, залишитися непоміченим або в глузуваннях.

Сезонність моди, її види. Сучасний світ ділить моду на сезонність – «весна-літо» та «осінь-зима». Два рази в рік в усьому світі, великих містах, проходять неділі високої моди. Виставки колекцій знаменитих модельєрів і дизайнерів. Ці шоу обожнюють любителі нової моди, критики, власники журналів про моду, журналісти, фотографи і просто кажучи дядьки в модних краватках з набитими, товстими гаманцями. Розцінюють високу моду, як грандіозне шоу, на подобі кіношного – вручення Оскара. Покази мод весна-літо чи осінь-зима представляють кращі моделі і дають неосяжний матеріал для редакторів популярних у світі журналів моди. Для утримувачів різних торгових мереж підказка, чим і яким товаром запасатися на черговий сезон. Тому такі шоу коштують чимало грошей, приміром середня ціна близько ста тисяч доларів за виставку одного модельєра. Зрозуміло, що ціни “роздуті”, але вони варті того. Потрібно тільки побачити власним поглядом і оцінити з гідністю!