Нова мода, що вступила сьогодні на світовий подіум, завтра стане поруч з Вами в повсякденному житті. Її стилі та дизайн прикрасять кожну люблячу і поважану людину, що прагне своїм зовнішнім виглядом і чарівністю завоювати серця оточувальних, змусити звернути на себе увагу і невідривний погляд перехожих. Мода, як потрібний атрибут для людини і є головною темою блогу.

Краса та здоров’я, як невід’ємні супутники в світі моди

Модний світ – красивий світ, наповнений здоровим способом життя. Цікаві статті в блозі зустрінуть допитливих читачів про народне лікування, поради бувалих, народних цілителів, досвідчених медиків. Як зберегти дорогоцінні секунди життя і підтримати здоров’я, відповіді та поради до уваги читачів. Саме здоров’я і краса “правовласники” високої, світової моди!

Мода в світі або новини,  її новинки, шоу, завжди можна знайти у разділі “в світі”. І не тільки у світі, новини про нову або “високу моду”, останні події в Україні подано до уваги читачів. Найпопулярніші неділі високої моди, як “весна-літо” та “осінь-зима”, їх учасники, модельєри і моделі. Виставки знаменитих метрів світової моди таких як: Versace, CHANEL, DIOR і багато інших не менш відомих натхненників і творців краси.

Бажаю приємного перегляду, сподіваюся знайдете для себе щось корисне, що залишить за собою приємне враження і дасть добру пораду у світі моди. З повагою Svetlana!