Папа Римський стане обличчям італійської моди

Папа Римський стане обличчям італійської моди

Папа Римський Франциск I, на думку багатьох провісників, повинен змінити картину світобудови або стати новим Антихристом. Однак світ може спати спокійно, ніяких глобальних змін поки що не відбувається, тільки в деяких областях. Наприклад, у світі моди.

Нещодавно стало відомо, що стиль Франциска I зацікавив італійських дизайнерів. І це незважаючи на те, що понтифік цурається розкоші, дорогих прикрас і закликає прихожан відмовитися від потурання моді, що не раз доводив власним прикладом, відмовившись від ряс, зшитих відомими дизайнерами, і відповідних сану величезних діамантів. І, як не дивно, саме він надихнув модельєрів на створення нових колекцій.

«Він повернув реалії християнства. Люди шукають сенс і справжнє значення моди в якості інструменту, щоб виразити себе. Іноді мода приховує вашу мову, але ми шукаємо матеріали і тканини, щоб висловити нашу особистість», – вважає дизайнер Fendi Сільвія Вентуріні Фенді.

Смирення Франциска I і його зневага дорогим одягом і прикрасами зробила вплив і на знаменитий дует Доменіко Дольче і Стефано Габбана. Останні моделі стали більш стриманими, скромними і естетичними. Але далі всіх у своєму прагненні співвіднести бренд з італійською церквою зайшли дизайнери Valentino. Останньою роботою модельєрів стало довге просте червоне плаття, точно таке, яке у свій час носили кардинали.

Як не дивно, попередній папа римський Бенедикт XVI, який любив дорогий одяг і віддавши перевагу рясам від Prada і прикрасам від Chopard, не зумів здобути такої любові та уваги у італійських дизайнерів. Мабуть, останні вирішили, що бути рабом моди грішно.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.