Як відбілити зуби в домашніх умовах?

Як відбілити зуби в домашніх умовах?

Багато людей запитують, як відбілити зуби, і хочуть зробити це максимально безпечно, у дома без втручання лікаря. Існує безліч способів відбілювання зубів, в стоматологічній клініці і у домашніх умовах. Які з них найбільш дієві і одночасно прості переглянемо далі.

Відбілювання зубів в клініці механічним способом

Відбілювання зубів механічним способом може супроводжуватися чищенням ультразвуком від зубного каменю і нальоту. Цей спосіб чищення може висвітлити зуби на тон або два. Колір емалі стане світліше, яскравіше і набагато рівніше.

Ця процедура повинна проводитися не частіше одного разу в рік, а деякі лікарі вважають, що у півроку. Вона не зашкодить зубах, а зробить їх здоровішими, охоронить від нового нальоту, не дасть розвинутися захворюванню ясен. Після цієї процедури через деякий час можна зробити домашнє відбілювання.

Відбілювання зубів в домашніх умовах

Домашнє відбілювання зубів буде для вас безпечним, якщо ви витратите час і попередньо проконсультуєтеся з стоматологом на предмет того, чи здорові ваші ясна і зуби. Існують спеціальні капи для відбілювання, які ви можете надягати на ніч або носити вдень за схемою, яка написана в інструкції або рекомендовано вашим лікарем.

Ці капи ви самостійно наповнюєте спеціальним гелем, який відбілює вашу зубну емаль. Якщо не знімати їх довше зазначеного часу, емаль може пошкодитися, тому необхідно точно дотримуватися припису. Дуже добре, якщо ви не просто купите капи в аптеці, а зробите їх на замовлення.

Тоді кожен ваш зуб ляже в те поглиблення, яке точно повторює його форму. Таким обладнанням можна користуватися неодноразово, змінюючи гель. І тоді, протягом короткого часу (від 2 тижнів) ваші зуби стануть білішими і привабливішими.

Відбілювання зубів в стоматологічній клініці

Це один з найбезпечніших, але ефективних способів відбілювання зубів. Спочатку лікар готує зубний ряд до майбутньої процедури. Потім протягом усього процесу він контролює, наскільки правильно проходить процедура освітлення.

Це добре тим, що пацієнт може не турбуватися, якщо щось піде не так. Готуючи зуби до освітлення, стоматолог уважно перевірить, чи немає тріщин в емалі, крізь які можуть проникнути шкідливі бактерії, і чи здорові ясна. Якщо вони потребують лікування, освітлення доведеться відкласти на пару тижнів.

Чудово, що зубну емаль в клініці освітлюють щадним способом. Існує таке поняття, як освітлення на два, три і більше тонів. Так от, стоматолог завжди визначить, на скільки тонів можна освітлювати саме ваш зубний ряд, що для вас більш безпечно, оскільки при неправильному підході емаль може зруйнуватися.

Саме в клініці ваші зуби стануть не тільки більш білими, але і більш здоровими, оскільки перед висвітленням лікар почистить зубні камені, видалить сліди карієсу, запломбує їх, якщо це необхідно. Тобто, до освітлення ви приступите з уже здоровими зубами і яснами. Це буде запорукою того, що ваші зуби стануть красивими і привабливими без шкоди їх здоров’ю.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Юра

  2. Від Саша

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.