Джулія Робертс рекламує Givenchy

Джулія Робертс рекламує Givenchy.

Рікардо Тіші вже давно відмовився від звичаю наймати моделей для зйомок в рекламних кампаніях. Здається, Леа Ті була останньою дівчиною зі світу моди, яка рекламувала Givenchy. Навіщо моделі, якщо з паризьким Будинком моди радо співпрацюють Марина Абрамович, Еріка Баду і Ізабель Юппер?

Новою “не-моделлю”, яка рекламує Givenchy стала суперзірка Джулія Робертс. Сьогодні про це у своєму Instagram урочисто оголосив креативний директор Будинку. Рікардо виклав чорно-білі знімки, зроблені Мертом Аласом і Маркусом Пігготтом, чим викликав цілу лавину лайків і репостів. У рекламній кампанії весняно-літньої колекції Джулія постала в мінімалістичному образі. Розпущене волосся, натуральний макіяж, класичний брючний костюм, сувора сорочка і мереживо із хвилями, проте виглядає дуже ефектно.

Про свій вибір і спільну роботу захоплений Тиші розповів пресі:

«Джулія Робертс буквально приголомшує мене! Я перебуваю в щасливому шоці. Вона одна з тих небагатьох мегазірок, про яких ми практично нічого не знаємо. Вона рідко з’являється на обкладинках журналів, не претендує на кар’єру в моді, але все-таки вона одна з найвідоміших людей у світі. Навіть моя мама і мої сестри, які не дуже цікавляться модою, прийшли в колосальне хвилювання, коли дізналися, що ми будемо співпрацювати з Джулією. Я знаю, що у неї багаторічний контракт з Lancome, тому я був дуже здивований, коли вона відповіла згодою на мою пропозицію».

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Мая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.