Горох допоможе позбутися печії

Горох допоможе позбутися печії

Печія – явище поширене. Кожна людина хоч раз у житті відчувала відчуття печіння в підлопатковій області. Часто на печію не звертають уваги, вважаючи її чимось буденним. Але страждати від неї зовсім не обов’язково, адже вона легко піддається лікуванню народними засобами.

Причини печії

Печія буває постійною, обумовленою гастритом з підвищеною кислотністю, або короткочасною. Короткочасна печія зазвичай з’являється в результаті переїдання або зловживання жирною важкою їжею. У будь-якому випадку печіння в шлунку – сигнал непорядку в травній системі.

Ще одна поширена причина печії – вагітність. Зростаюча матка тисне на шлунок, сфінктер не витримує, в результаті соляна кислота закидається в стравохід. Після пологів печія зазвичай проходить.

Горох допомагає позбутися печії

Чи можна лікувати печію народними методами? Можна, але спочатку потрібно знати її причини. Якщо лікар виявить гастрит з підвищеною кислотністю, значить, потрібно лікувати саме його. У цьому випадку печія є лише наслідком.

Гастрит з підвищеною кислотністю супроводжується також кислою відрижкою. Якщо відрижка має присмак тухлих яєць, то, швидше за все, має місце гастрит зі зниженою кислотністю. Він теж може супроводжуватися печією.

Якщо печіння в стравоході з’явилося в результаті переїдання, то людині допоможе горох. Він швидко нейтралізує соляну кислоту шлунка. Для лікування підійде, як свіжий молодий горошок, так і сухий. Як тільки з’явиться печіння, потрібно з’їсти кілька молодих горошин. При цьому важливо ретельно пережовувати їх.

Сухий горох перемелюють в порошок і приймають на кінчику ножа при печії. Слід запивати холодною водою. Можна вчинити по-іншому: розпарити сухі горошини окропом і ретельно пережовуючи, проковтнути.

Використовувати цей метод можна тільки в тому випадку, якщо печія буває рідко. При гастриті цей метод можна застосовувати, але тільки поряд з основним лікуванням.

Допустимо використовувати горох вагітним жінкам і дітям.

Далі про лікування перегородками волоських горіхів.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Анатолий

  2. Від Лариса

  3. Від Юлия Храмова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.