Лікування алкоголізму медом

Лікування алкоголізму медом.

Доведено, що алкоголізм – це захворювання, а значить, його потрібно лікувати. Зовсім не обов’язково звертатися за допомогою до професіоналів, до того ж, таких дуже мало. Адже більшість з тих, хто стверджує, що може допомогти перемогти пристрасть до алкоголю – прості шарлатани. Відмінним помічником у боротьбі з алкоголізмом вважається мед.

Користь меду при алкоголізмі

Мед – найцінніше джерело корисних речовин, його використовують для позбавлення від багатьох недуг, зовсім не дивно, що висока його ефективність в лікуванні алкоголізму. Чим зумовлені його дії? Виявляється, багато лікарів впевнені, що тяга до алкоголю у людини може бути викликана дефіцитом калію в організмі. У складі меду відзначається висока концентрація цього елемента (близько 400 мкг на кожен кілограм меду), а значить, ласуючи продуктом, можна перемогти залежність.

Лікування алкоголізму медом просте, до того ж, воно не вимагає великих матеріальних витрат і часу. В якості сировини потрібно використовувати лише свіжий, якісний і натуральний продукт. Звичайно ж, від подібної терапії доведеться відмовитися, якщо у хворого є алергія на мед. Ну і природно, перед курсом лікування рекомендується проконсультуватися з фахівцем.

Як лікувати алкоголізм медом?

Ввечері протягом години, з інтервалом 20 хвилин, алкозалежний повинен з’їдати по три чайні ложки меду, запиваючи його теплою водою. Через годину, процедуру знову потрібно повторити. Після цього хворому потрібно лягти спати.

Вранці лікування слід продовжити. Протягом години, з проміжком 20 хвилин, хворому необхідно з’їдати по три чайні ложки меду, а після поснідати звареним некруто яйцем. Через чверть години страждальному на алкоголізм потрібно прийняти ще шість чайних ложок меду.

Як показує практика, після такого лікування у хворого відпадає тяга до спиртного, а його організм насичується корисними речовинами, якими багатий медок.

Мед для зняття алкогольного сп’яніння

Потрібно нагодувати людину, яка знаходиться в сильному алкогольному сп’янінні, 50 грамами меду. Солодощі потрібно запити великою кількістю води. Через деякий час знову дайте хворому прийняти таку ж, кількість меду, не забуваючи забезпечити рясним питтям.

Ще один спосіб лікування алкоголізму медом

Корисним при алкоголізмі вважається наступний склад. Курагу, волоські горіхи і родзинки подрібніть і залийте медом. Гарненько перемішайте і годуйте приготованою сумішшю алкоголіка. Такий склад багатий калієм, а значить, дуже скоро хворий відмовиться від своєї згубної пристрасті.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Нина

  2. Від Ира

  3. Від Виктория

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.