Карл Лагерфельд буде співпрацювати з Louis Vuitton

Документальне кіно про Карла Лагерфельда зняли в Німечині

Креативний директор Chanel розробить власну інтерпретацію фірмової монограми бренду. А це означає, що Лагерфельд буде працювати з конкурентом. Правда, голова Модного будинку Ніколя Гескьеру ні про що хвилюватися – Карл не мітить на його місце. Він тільки візьме участь у масштабному проекті, присвяченому 160-річчю марки. Монограма у виконанні Лагерфельда прикрасить лімітовану серію сумок Louis Vuitton. Крім знаменитого дизайнера над колекцією будуть працювати Крістіан Лубутен, Марк Ньюсон, Сінді Шерман та інші легендарні особистості модної індустрії.

«Ми зібрали дивну групу талановитих людей, – повідомив віце-президент Louis Vuitton Дельфін Арно. – Я б навіть сказав, геніїв. Кожен з них є кращим у своїй галузі. Монограма – центральний елемент нашого дому, вона з нами кожен день. Але цей проект особливий, адже люди, які будуть працювати над ним, такі незвичайні і різнобічні».

Новинки будуть доступні в Європі починаючи з середини жовтня, а в Україну потраплять до кінця осені. Ціна на аксесуари становитиме від двох до чотирьох тисяч євро.

Мітки:,

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Кіса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.