Колекція взуття від Табіти Сіммонс і бренду Toms

Колекція взуття від Табіти Сіммонс і бренду Toms

Дизайнер Табіта Сіммонс об’єдналася з брендом Toms для створення нової колекції взуття. Самі по собі такі співпраці не є чимось екстраординарним в наші дні, ми бачимо багато прикладів в самих різних сферах. Всі вони добре привертають увагу покупців і перш за все, спрямовані на ефективне вилучення прибутку, однак, на цей раз споживачу не просто пропонують полегшити гаманець, але і відчути себе справжнім альтруїстом.

Лейбл Toms був створений сім років тому американцем Блейком Майкоскі, який подорожуючи по Аргентині, зрозумів скільки дітей живе в бідності і не має можливості купити взуття, залишаючись уразливими для хвороб. Повернувшись на батьківщину, він почав виробляти холстинні еспадрільї, які були поширені серед аргентинських селян, і продавати їх за принципом “один до одного”, з кожної проданої пари він віддавав на благодійність ще одну. Ідея отримала визнання і нещодавно Toms досяг вражаючого рекорду – було випущено десять мільйонів пар.

Така ж система буде діяти і щодо нової лінії – кожна куплена пара взуття з колекції буде дублюватися другою, яка і буде віддана нужденним. Ідея співпраці виникла, коли Табіта і Блейк познайомилися на одному із заходів. Після недовгих роздумів вони вирішили налагодити робочі стосунки, в результаті чого вийшли ці новинки. Причому в процесі їх створення Сіммонс їздила в Гондурас, щоб переконатися в тому, що діти отримають допомогу.

“Перша школа, яку ми відвідали, вітала нас з радістю і щастям, хлопці не могли дочекатися того моменту, коли вони отримають взуття. Ми виміряли розмір ноги кожної дитини і підібрали відповідну пару”.

В лінію, створену Табітою, увійшло вісім новинок, які будуть продаватися в магазині Net-a-porter за ціною 26 фунтів для дітей і 90 фунтів для дорослих.

Деяке фото з колекції взуття від Toms:

Колекція взуття від Табіти Сіммонс і бренду Toms Колекція взуття від Табіти Сіммонс і бренду Toms Взуття від Toms

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.