Короткі стрижки: кому вони личать, а кому їх потрібно уникати?

Короткі стрижки: кому вони личать?

Короткі стрижки неймовірно зручні. Достатньо вимити голову, сполоснути волосся бальзамом або кондиціонером, висушити їх, струснути головою і все готово! Головна турбота — це вчасно освіжити стрижку, щоб зачіска не виглядала зарослою.

Кожен сезон стилісти і перукарі пропонують нам нові варіанти стрижок, або нові фасони зачісок. І багато жінок приймають рішення підстригти волосся. Особливо ті, хто багато працює, має сім’ю, несе великі навантаження. У них мало вільного часу, щоб годинами стояти перед дзеркалом і робити собі складні укладки.

Звичайно, проти зручності і практичності важко заперечити.

Але кому можна носити коротку стрижку, чи всім вона йде?

Чи залежить це від росту? Ні, це не є обмеженням.

А чи залежить це від комплекції? Так, і в чималому ступені. При великій повноті коротка стрижка оглядово порушує пропорції фігури: голова виглядає маленькою, а тіло занадто великим (виникає ефект «динозавра»). Тому власницям великих, повних фігур треба уважно підходити до вибору зачіски. Якщо все-таки вибір падає на коротку стрижку, то варто віддати перевагу більш пишним об’ємним варіантам, щоб голова виглядала пропорційно розміру всієї фігури.

Для вибору стрижки дуже важлива структура волосся. Щасливим власницям густої пишної шевелюри цілком можна носити коротку стрижку – неважливо, пряме або кучеряве волосся. Тут головне не допускати, щоб волосся відростало. Для цього потрібно раз в місяць ходити в салон і надавати зачісці свіжу форму, тоді вона завжди будете виглядати ідеально.

А ось якщо тонке, м’яке, рідке волосся, коротка стрижка найчастіше у такому випадку протипоказана. Виняток становлять лише юні дівчата з тонкими, стрункими фігурами і витонченими рисами обличчя. У цьому випадку коротка стрижка допустима, так як вона надає власниці зворушливий, безпорадний вигляд. Іноді це виглядає стильно.

Чи є обмеженням вік? Немає. Навіть якщо жінці за п’ятдесят чи шістдесят років, але вона володіє стрункою фігурою і густим доглянутим волоссям, то цілком може носити коротку стрижку. Жінок у віці такі зачіски дуже молодять, скидають їм десяток років, надають бадьорий, енергійний вигляд.

Чи є обмеженням стиль одягу? Ні, не є. Короткі стрижки доцільні не тільки для спортивного одягу та ділового стилю, але також для класичного, ніжно-жіночного, авангардного, готичного тощо.

Кому варто уникати коротких стрижок?

Отже, давайте підсумуємо, кому найчастіше варто уникати коротких стрижок?

По-перше, це жінки з повним, нечітким овалом обличчя і подвійним підборіддям. Коротка стрижка лише підкреслить ці недоліки. У цьому випадку найкраще підійде волосся середньої довжини, м’яко укладене навколо обличчя.

По-друге, короткі стрижки не годяться жінкам з рідкісним волоссям. При одному-єдиному виключенню: якщо вони згодні щодня начісувати волосся або укладати їх феном, намагаючись максимально збільшити об’єм зачіски.

Також коротка стрижка не прикрашає тих, хто не вживає ні грама косметики. Вона позбавляє їх жіночності. Виняток – юні дівчата з ідеально гладкою шкірою і свіжим кольором обличчя. Всім іншим коротка стрижка диктує необхідність ретельного, вмілого макіяжу.

Коротка стрижка також не годиться для тих представниць прекрасної статі, які віддають перевагу суто чоловічому стиль одягу і часом купують собі речі в чоловічих відділах. У цьому випадку коротка зачіска ще більше підкреслить відсутність жіночності у зовнішньому вигляді.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Лілія

  2. Від Катерина

  3. Від Анастасія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.