Як вибрати хорошу праску для волосся?

Праска для волосся

Справжня жінка завжди хоче виглядати красиво, особливо поруч з коханим чоловіком. Раніше для цієї мети представниці жіночої статі вдавалися до допомоги бігудей, бігли в перукарню на «хімічну завивку», просиджуючи потім там півдня, чекаючи довгоочікуваного результату. Керувалися вони тоді загальним правилом: «Краса вимагає жертв». Сьогодні стало все набагато простіше, завдяки сучасним технологіям. Але красивими від цього сучасні жінки бути не перестали. Мова йде про праску для завивки і укладання волосся, яка працює під впливом тепла, видаляючи з нього зайву вологу. За рахунок цієї пароподібної процедури волосся відмінно завивається, або випрямляється.

При виборі такого прасування насамперед потрібно звернути особливу увагу на її поверхню, точніше на те, з якого матеріалу вона зроблена. Якщо з металу, то краще не зупинятися на такому варіанті взагалі. Більш якісними і менш небезпечними для здоров’я волосся вважаються вироби з керамічною основою. Вони мають рівномірну теплопровідністю і забезпечують ефект легкого ковзання по волоссю. Пластини не повинні бути шорсткими, щоб не зруйнувати лускатий шар волосся.

Важливо також звернути увагу і на товщину покриття. Чим вона більша, тим швидше можна випрямити волосся, вибираючи широке пасмо. Таку праску рекомендується використовувати для густого і довгого волосся. Якщо волосся коротке і тонке, оптимальним варіантом буде праска з шириною пластин 25 мм.

Дуже серйозно треба ставитися до наявності регулятора температури у вибраного виробу. Якщо він відсутній, то це теж не найкращий варіант, температура при роботі постійно 220 градусів. А це дуже шкідливо для волосся. При найменшому положенні регулятора хоч і витрачатиметься більше часу на укладку, зате процес закінчиться мінімальною шкодою для структури волосся.

Враховуючи всі вище перелічені недоліки можна не побоюючись за здоров’я свого волосся вибрати для себе найоптимальніший варіант праски.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Валентина

  2. Від Svetlana

  3. Від Тетяна

  4. Від Юлія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.