Короткі зачіски на фото

Короткі зачіски - фото

Короткі зачіски каре чи боб, з року в рік традиційно очолюють списки найбільш популярних жіночих зачісок. У сезоні 2013 короткі зачіски залишається однією із самих модних і популярних. Сучасна стрижка каре або боб має безліч варіацій і підходить дівчатам та жінкам будь-якого віку і для будь-якого типу волосся.

У цьому сезоні короткі зачіски (фото) стилісти відомих перукарських брендів пропонують багато свіжих оригінальних рішень короткої зачіски, дивимося далі фото. Де подані образи відомих акторів і представниць моди. Такі короткі зачіски вони показали у цьому році на відомих шоу і виставках, де на них звертали увагу мільйони шанувальників.

Не дарма говорять, що коротка зачіска створюється не тільки під час браку часу, а для передавання свіжого і стильного акценту, що добре підкреслює любий образ обличчя. Короткі зачіски добре виглядають, як на абсолютно прямому волоссі, так і на злегка підкрученому. І категорично не має значення який колір волосся, темний чи світлий. Так чи інакше, а переконатися у цьому можна переглядаючи фото далі.

Коротка зачіска - фото
Коротказачіска на пряме волосся - фото
Короткі зачіски на русяве волосся - фото
Короткі зачіски - фотокартка
Короткі зачіски на пряме волосся - фото
Короткі зачіски на світле волосся - фото
Короткі зачіски на темне волосся фото
Короткі зачіски - фото
Короткі зачіски дивимося на фото.

Короткі зачіски на фото
Короткі зачіски - фотографія
Короткі зачіски на пряме волосся - фото

Коротка зачіска універсальна і дуже зручна в укладанні. За допомогою якої можете легко змінювати свій образ: від елегантного або романтично-жіночного до образу фатальної голлівудської діви, як на фото переглянули вище.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від КатяЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.