Весільні зачіски, приклади фото

Весільні зачіски, приклади фото

Коли справа доходить до вибору весільної зачіски, то виникає безліч труднощів. Її неможливо зробити заздалегідь, бо вона робиться в день самого весілля, коли перед самою церемонією на голову накладають складні конструкції, робляться начіс, пучки і буклі. Але щоб не створювати зачіску в останній момент і не витрачати багато нервів, тому бажано продумати її заздалегідь, підібрати стиль до весільної сукні. А якщо виходите заміж у цьому році, то можете вже зараз ознайомитися із зачісками на деякому фото, які в цьому році вважаються найбільш актуальними.

Для весільних зачісок стали популярні різнокольорові камені на прикрасах, якими декорують зачіску, надають їй неповторне звучання, блиск та колір. Камені можуть бути на гребені, шпильці, обручах. Такі прикраси під час дефіле показали у цьому році, такі модні будинки, як Dolce&Gabbana або Tory Burch.

У цьому році весільні зачіски з косою користуються величезною популярністю із-зі показів їх на подіумах, і для весільного святкування це одна з найбільш належних зачісок, за своєї простоти, чіткого стилю та зручності носіння. Неодноразово їх показували такі модні бренди, як Salvatore Ferragamo, Emilio Pucci і Max Mara. Будь-яке з цих рішень з точки зору естетики і комфорту чудово підходить для весілля.

Великою популярністю у цьому році користуються весільні зачіски на довге волосся. Якщо у вас довге блискуче темне волосся, на якому хотіли ви акцентувати увагу, вибирайте зачіски з гладкими елементами, без великої кількості декоративних кілець. На темному волоссі чудово виглядають прикраси контрастні за кольором, заколки, шпильки з перлинами, прозорими стразами, камінням, що імітують діаманти.

При створенні весільної зачіски на довгому світлому волоссі потрібно мати на увазі необхідність балансу структури зачіски та аксесуарів. Великі природні кучері добре поєднуються з великими прикрасами, наприклад, штучними квітами. Якщо ви вибрали укладання з дрібними косічками, завитками, зверніть увагу на невеликі ювелірні шпильки з жовтими або безбарвними прозорими каменями.

Якщо волосся дуже тонкі, незалежно від їх кольору, краще не залишати пасма, що вільно лежать, а зробити високу і повністю забрану зачіску. Тонкі волосся під стайлінговими засобами вже через кілька годин «звалюються», кучері розпрямляються, і зачіска виглядає мляво. З заколотим волоссям буде проблем на протязі усього дня весілля.

Деякі фото весільних зачісок:

Весільні зачіски, приклади фото.

Весільні зачіски, приклади фото
Весільні зачіски у поточному році.
Весільні зачіски у 2013 році, на фото
Весільні зачіски у минулому році, на красивому фото
Весільні зачіски у поточному році - фото.
Весільні зачіски у поточному році, фото
Весільні зачіски у 2013 році, фото
Весільні зачіски у поточному році, фото.
Весільні зачіски у поточному році.
Весільні зачіски у поточному році.
Весільні зачіски на світле волосся фото.
Весільні зачіски на темне коротке волосся - фото.
Весільні зачіски на довге світле волосся фото
Весільні зачіски на довге світле волосся фото.
Весільні зачіски у цьому році на довге світле волосся фото
Весільні зачіски у цьому році на довге темне волосся фото
Весільні зачіски у цьому році на красиве світле волосся фото

Надіюсь буде, що обрати з фото зачісок, подібному своєму чарівному стилю.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Каміла

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.