Профілактика органів дихання у дітей народними засобами

Профілактика органів дихання у дітей

З віком, особливо у жителів великих міст, в органах дихання, як в дихальних шляхах, так і в легенях, скупчується величезна кількість шкідливих речовин, що сприяє розвитку багатьох захворювань. Застосування народних засобів при лікуванні захворювань органів диханнянадійний спосіб безпечно поправити своє здоров’я.

Профілактика простудних захворювань

З приходом холодів збільшується ризик захворювань на ГРВІ та грип. Хворобу легше попередити, але як це зробити? Особливо схильні до простудних захворювань діти, так як у них імунітет ще дуже нестійкий. Відвідування місць скупчення людей (дитячі садки, школи, громадський транспорт) є місцями підвищеної небезпеки для імунітету. Неможливо не виходити на вулицю зовсім, тому потрібно укріплювати наш організм.

Запорукою для здоров’я дитячого організму є повноцінний сон, гімнастика, прогулянки на свіжому повітрі, правильне харчування. Овочі та фрукти корисні завжди, особливо під час загострення простудних захворювань. Але не завжди діти із задоволенням їдять їх. Солодкі фрукти краще для них, ніж продукти з городу. У цьому випадку можна робити самостійно соки. У них містяться вітаміни, що підвищують і зміцнюють імунну систему. Можна проекспериментувати і спробувати змішати кілька видів фруктів або овочів, що обов’язково сподобається вашому малюку.

Ось, наприклад, кілька рецептів змішаних компонентів:

  • 70% моркви, 30% буряків;
  • 50% яблука, 30% моркви і 20% гарбуза.

Дуже корисні для організму горіхи і мед. Вони активізують мозкову діяльність, насичують організм мікроелементами і білками. Тому особливо добре вживати медово-горіховий десерт при розумових навантаженнях.

Всі діти люблять солодке. Тільки цукерки і шоколадки не зовсім корисні, а ось сухофрукти дуже навіть хороші. Для приготування корисних солодощів потрібно прокрутити чорнослив, курагу і родзинки (можна взяти інші інгредієнти) через м’ясорубку, змішати з медом і скачати в кульки. І смачно, і корисно!

Не варто батькам забувати і про корисні чаї, що є невідємними супутниками народного лікування. Настої з ромашки і шавлії, що зміцнять імунітет дитини, додадуть сили і бадьорості.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.