На Карла Лагерфельда подали позов до суду

Документальне кіно про Карла Лагерфельда зняли в Німечині

Голова паризького Модного будинку Chanel Карл Лагерфельд готується постати перед законом. Активісти організації «Belle, Ronde, Sexy et je el assume» («Гарні, округлі, сексуальні і прекрасні») висунули судовий позов проти дизайнера, звинувативши його в дискримінації.

Причиною послужили слова Лагерфельда, сказані ним в ефірі французького ток-шоу. Спочатку дизайнер заявив, що «ніхто не хоче бачити на подіумі товстих жінок», а потім і зовсім звинуватив товстунів у тому, що уряд змушений витрачати гроші платників податків, вирішуючи їх медичні проблеми. Як стверджує голова правозахисної організації Бетті Обриєр, ці слова могли б завдати шкоди психологічному здоров’ю багатьох людей.

Нагадаємо, що раніше мсьє Лагерфельд публічно висловлювався про зайву вагу співачки Адель, обговорював проблему раннього ожиріння у французьких підлітків і виступав на захист худих моделей. Схоже, намагаючись втиснутися в костюм від Еді Слімана і позбувшись від більш ніж 90 кілограмів, колишній товстун Карл все-таки заробив свій власний комплекс.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.