Неонова колекція одягу від DKNY Jeans

Неонова колекція одягу від DKNY Jeans

Різнокольорові вивіски і чарівні міські вогні надихнули дизайнерів DKNY Jeans на створення колекції сезону осінь-зима. Сліпучий колір ліг в основу багатьох виробів, він немов відображає драйв вулиць Нью-Йорка, де життя не замовкає ні на хвилину.

Неонова панель жіночої колекції передає жваву атмосферу міста, що розвивається і представлена кольором соковитого лайма, відтінками коралового або електричного синього. DKNY Jeans пропонує яскраві комплекти для будь-якого випадку: м’які светри з ніжної ангори чудово поєднуються з денімом і строгими штанами, а жіночі сукні з неоновими вставками освіжають образ. Поєднання комбінованих тканин яскравих відтінків з експресивними принтами надають виразність і підкреслюють індивідуальність.

Чоловіча колекція виділяє енергію, пропонуючи вироби «електричних» квітів. Вибір цього сезону: верхній одяг соковитих відтінків, неонові вставки і яскраві жіночі жилети. Несподівані поєднання класичних силуетів, складних тканин і оригінальних принтів створюють сучасний спортивний стиль, а вибуховий неон кидає виклик повсякденності.

Неонова колекція DKNY Jeans сезону осінь-зима покликана освіжити образ, додати йому спортивної легкості, а також підкреслити впевненість у собі і активну індивідуальність.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.