Спідниці для повних жінок – приклади фото

Спідниці для повних жінок, на фото.

Якщо ви володарка повної фігури і хочете виглядати красиво, то сьогодні це можливо без зайвих зусиль, потрібно лише враховувати певні особливості технології крою і колірної палітри. У цій статті будуть даватися поради, як за допомогою спідниці можна створити плавний силует, підкреслюючи тільки привабливі форми жіночого тіла.

Спідниці бувають різноманітної довжини: міні, нижче коліна і зовсім довгі, їх ще називають максі або спідниці в підлогу. Для повної жінки дизайнери радять дотримуватися в кольорі саме темного тону і довжини нижче коліна або спідниці в підлогу. Суворо забороняються короткі спідниці, вони ворог під номером один для такого типу фігури. Ворог під номером два спідниця з трикотажу. Віддати перевагу слід таким фасонам як спідниця-олівчик і спідниця-тюльпан. Вони, як не можна краще приховають недоліки повного тіла. Модна спідничка, яка по довжині починається від талії і закінчується десь в області під коліном, або трохи нижче з твіду, вовняної тканини і джинсова роблять фігуру неповторною.

Не варто також захоплюватися занадто широкими речами вони не приховують повноту, а навпаки лише чітко підкреслюють її і роблять фігуру зовсім неповороткою. Наряди, які в буквальному сенсі все облягають і обтягують теж не варіант. Тобто, це стосується не тільки спідниць, але і всього гардеробу. Вдало ще буде виглядати на повній фігурі спідниця, із в’язаним кроєм, довжиною вище коліна з великим малюнком.

Модний сезон рекомендує повним жінкам придивитися до спідниць зі шкіри, бо шкіра це завжди модно і завжди актуально. Повним жінкам можна носити шкіряні спідниці тільки з тією умовою, якщо вони будуть по довжині значно нижче коліна, або взагалі досягатимуть довжини литкових м’язів. Порада, з чим носити таку спідницю? З об’ємними в’язаними светрами і джемперами!

У цьому сезоні дизайнери вирішили залишити модні кольори майже без змін і тому всі відтінки коричневого, гірчичного та пісочного вважаються найпривабливішими тим жінкам, які вибирають в свій гардероб вбрання з такою палітрою. При виборі спідниці дівчині з повною фігурою слід ретельно стежити за тим, з якого вона матеріалу, ось приміром, твід має зернисту фактуру і виглядає на повних формах чудово. Це може бути будь-який матеріал, нехай він буде або м’яким як велюр, або грубуватим по своїй структурі як джинси, але ніяк не тонким як трикотаж.

Приклади модних спідниць для повних жінок на фото:

Які модні спідниці повним жінкам? Спідниці для повних жінок

Спідниці для повних жінок - підбірка фото.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.