Онлайн-шоп косметики Sephora блокує користувачів

Онлайн-шоп косметики Sephora блокує користувачів.

Проти косметичної компанії Sephora, що належить розкішному холдингу LVMH, направлено відразу чотири позови. Цього тижня четверо громадян Китаю, які проживають в Нью-Йорку звернулися в суд Південного округу з проханням захистити їхні права. На думку позивачів, бренд проявив в їх адресу неприпустиму поведінку.

На думку ображених громадян, онлайн-магазин Sephora заблокував акаунти з азійськими іменами під час двадцяти-відсоткового розпродажу. Позивачі стверджують, що із-за своїх азійських прізвищ вони не змогли користуватися сайтом. У скарзі йдеться, що лише клієнти з східними іменами або адресами електронної пошти, зареєстрованими в Китаї, були заблоковані в онлайн-шопі. На думку адвокатів, цей факт є підставою для звинувачення Sephora в расовій дискримінації та порушення проти бренду справи.

Косметична компанія спробувала пролити світло на це питання, опублікувавши на офіційній сторінці в Facebook заяву. У листі Sephora говориться, що неприємності з роботою сайту викликані занадто великою кількістю користувачів, які хотіли придбати продукти бренду зі значною знижкою. Крім того, компанія заявила:

«Після ретельного розслідування, ми відключили ці акаунти для того, щоб оптимізувати доступність продуктів для більшості клієнтів і уникнути фактів перепродажу за завищеною ціною».

Адвокати позивачів оцінюють завдані збитки в мільйони доларів і закликають інших постраждалих приєднатися до справи. Дізнавшись про подання судових позовів, представники Sephora заявили:

«Ці позови істотно спотворюють факти. Ми з нетерпінням чекаємо можливості захистити наші дії в суді. Ми також маємо намір довести, що клієнти з ряду країн вплинули на тимчасове блокування сайту».

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.