Кемерон Діас створила колекцію взуття

Кемерон Діас - колекція взуття.

Отримуючи свіжі новини про Кемерон Діас, залишається тільки гадати, як актриса встигає абсолютно все: зніматися в кіно, писати книги і відпочивати. Тепер же стало відомо ще про одну професію, яку знаменитість вирішила освоїти, – модний дизайнер. Актриса випустила колекцію взуття і представила її на днях на огляд публіки.

У серпні минулого року Кемерон очолила бренд Pour La Victoire і останні місяці старанно працювала над створенням туфель. Як повідомляють співробітники компанії, Діас вкрай серйозно підійшла до питання, заздалегідь ознайомившись з модними тенденціями і з взуттєвим ринком. Сама ж Кемерон так прокоментувала свою нову область творчості:

“Коли я вперше опинилася в компанії, я відразу зрозуміла, що у неї є потенціал, не вистачало лише знайти і показати “родзинку” і індивідуальність бренду, яка б відрізняло його від безлічі інших. Інтерес до колекції вже проявили багато онлайн-магазинів, які пообіцяли включити в свій асортимент зоряні туфлі Pour La Victoire”.

Додамо, що знаменитість відмовилася використовувати своє ім’я для просування марки і її товарів. Дійсно, нехай дизайнерські туфлі говорять самі за себе.

 Колекція туфель Pour La Victoire, яку створила Кемерон Діас

Взуття Pour La Victoire, з колекції Кемерон Діас

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.