Пілінг обличчя в домашніх умовах

Пілінг оличчя в домашніх умовах.

Бажання і спокуса мати омоложенну шкіру обличчя вимагає розшукувати все нові і нові шляхи для цього. Не секрет, що, найбільш ефективним способом омолодити шкіру, позбавити її від дрібних недоліків і зморшок, є пілінг або скраб. Але слід зауважити, що завжди перевагою будуть шляхи, що використовуються у домашніх умовах, наприклад смоляний пілінг, ніж хімічний.

Така процедура, як пілінг, дозволяє шкірі позбутися від відмерлих і ороговілих частинок, при цьому відбувається ефективне очищення порів, прибираються зморшки. Перше запускає в шкірних покривах процес регенерації, друге позбавляє її від шлаків, дозволяє шкірі дихати, регулює обмінні процеси. У будь-якому випадку така процедура ефективна і корисна для шкіри, особливо що стосується шкіри обличчя.

Сучасні косметичні засоби дозволяють проводити пілінг у домашніх умовах, хоча ніколи не буде зайвим звернутися до фахівців в області краси та здоров’я, які, можливо, будуть використовувати більш ефективні сучасні способи.

Сольовий пілінг для обличчя

Як салони краси, так і косметичні салони пропонують безліч засобів і способів виконати пілінг. Я хочу запропонувати один ефективний і недорогий метод, який можна провести вдома, використовуючи звичайні інгредієнти. Але від цього він не стане менш ефективним.

Отже, сольовий пілінг, який не тільки ефективний за прямим призначенням, але може частково позбавити від веснянок, пігментних плям і створити ефект “атласна шкіра”.

Приготування: одна-дві столових ложки жирних вершків або сметани, одна чайна ложка дрібної солі (“Екстра”). Все змішуємо кількома круговими рухами.
Використання: наносимо легко за допомогою кінчиків пальців легкими масажними рухами, розподіляючи по всьому обличчю. Легенько трьома круговими масажними рухами.

Для сухої шкіри при сольовому пілінгу використовувати сіль навпіл з содою.

Для тонкої сухої шкіри змішувати з одної столової ложки оливкової олії і вівсяного борошна з однією чайною ложкою солі “Екстра”.

Якщо шкіра дуже ніжна і чутлива, то приготувати склад, як у попередньому випадку, але замість солі використовувати харчову соду.

Розтирати легкими рухами пальців, уникаючи вразливі зони навколо очей. Потім слід змити теплою водою.

Будь який пілінг призводить до зневоднення поверхні шкіри, що, в свою чергу може призвести до передчасного її старіння. Тому після нього слід обов’язково нанести на шкіру зволожуючий нежирний крем! Але не раніше, ніж через одну годину. Суха шкіра вимагає нанесення додатково перед сном жирного, живильного нічного крему. До речі, для сухої шкіри обличчя така процедура необхідна, навіть якщо не робити пілінг, як спосіб зберегти її молодість і уникнути ранньої появи зморшок.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.