Посаду Фріди Джанніні в Gucci зайняв Алессандро Мікеле

Новий директор Gucci - Алессандро Мікеле

Інформація, яка нещодавно розповсюджувалася по всій світовій мережі, тепер підтвердилася вже остаточно: керівництво модного Дому Gucci зробило офіційну заяву, в якій оголосило креативним директором бренду сорока-двох річного дизайнера Алессандро Мікеле.

Марко Біццаррі, президент Gucci заявив:

Після ретельного і вдумливого відбору Алессандро Мікеле був обраний на посаду креативного директора Gucci. Це рішення засноване на його сучасне бачення бренду, яке він тепер зможе втілити в життя. Наші уявлення про майбутнє бренду повністю збігаються.

Кажуть, що рішення було прийнято буквально за останні кілька тижнів. За чутками, Мікеле обійшов таких кандидатів, як Еді Сліман, Рікардо Тіші, Джозеф Альтузарра і Крістофер Кейн.

Фріда Джанніні, колишній креативний директор марки, покинула компанію 9 січня – більш ніж на місяць раніше запланованого терміну. Передбачалося, що вона представить свою останню колекцію для Gucci 25 лютого, однак Фріда пішла за 10 днів до показу чоловічої колекції у Мілані.

Як повідомляє преса, команді, керівництво якої взяв на себе Мікеле, довелося трохи більше ніж за тиждень повністю міняти концепцію показу, заново набирати моделей і так далі. Очевидно, те, як проявив себе у цій надзвичайній ситуації Алессандро, допомогло йому утвердитися в якості основного кандидата на вакантну посаду.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.