Реклама колекції сумок від Loewe

Реклама колекції сумок від Loewe.

Іспанська марка оголосила чудову новину – Пенелопа і її сестра Моніка виступили в якості дизайнерів і вже в листопаді цього року представлять публіці своє творіння – нову колекцію сумок Loewe.

Співпраця Пенелопи з Loewe почалося ще навесні цього року, коли актриса стала обличчям бренду, а днями в мережі з’явилися перші знімки осінньо-зимової рекламної кампанії. На знімках актриса позує в об’єктиві дуету фотографів Мерта Алас і Маркуса Пігготта на даху Казино, де Мадрид на тлі міського пейзажу.

Тепер сестри вирішили об’єднати зусилля і на новому творчому поприщі. Розробляти дизайн сумок Пенелопі і Моніці допомагав креативний директор Loewe Стюарт Виверс. За задумом обох актрис, сумка буде місткою, практичною і зручною. І, звичайно, як зауважила Пенелопа Крус, «у ній має бути щось іспанське». Крім сумок, в колекцію увійдуть і різноманітні гаманці. До речі, для сестер-Крус це вже не перший досвід дизайнерської діяльності – кілька років тому вони співпрацювали з брендом Mango і створили для нього капсульну колекцію одягу.

Правда, поки фото нових сумок марка тримає в секреті, але ось помилуватися фотографіями Пенелопи для осінньо-зимової кампанії ми можемо вже зараз!

Реклама колекції сумок від Loewe.

Сумка Loewe

Фото від: Loewe.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.