Сара Джессіка Паркер запускає власну лінію взуття

Сара Джессіка Паркер запускає власну лінію взуття

Героїні серіалу «Секс у великому місті» Керрі Бредшоу було під силу ходити на підборах і шпильках будь-якої висоти. Виконавиця ж ролі Керрі, актриса Сара Джессіка Паркер підходить до цього питання більш практично. Завдавшись метою, для створення власної, першої колекції взуття.

«Ці підбори високі, але все ж не «ходулі», – сміється 48-річна Паркер, представляючи свою авторську колекцію взуття. – Немає нічого сексуального в тому, що тобі незручно йти в туфлях».

Лінію взуття SJP (згідно з ініціалами свого імені) Сара Джессіка Паркер запускає спільно з відомим іспанським дизайнером і засновником бренду дизайнерського взуття Маноло Блаником. У колекцію, розроблену Сарою Джесікою, входять човники, туфлі на шнурках, шльопанці на плоскій підошві і босоніжки з ремінцями. Причому продаватися всі ці «жіночі штучки» будуть за більш розумними цінами, ніж те взуття, яке носила Кері Бредшоу – вартість екземплярів колекції коливається від $195 до $485. Як каже Сара, така доступна цінова політика була для неї дуже важлива:

«Я постаралася дати жінкам взуття красивих силуетів і квітів, і при цьому відмінної якості. І знаєте, мені не хочеться, щоб про моїх туфлях потім говорили: «Це екземпляр з колекції 2014 року». Я хочу, щоб мої туфлі залишилися на століття і були поза часом».

На кожній парі взуття Сара Джессіка залишила авторський розчерк – маленьку шовкову стрічку, яка пришита із зворотного боку каблука.

«У дитинстві ми з сестрами завжди носили по парі стрічок у волоссі, які пов’язувала нам мама. І у нас було правилом – гладити стрічки щоранку. Зараз я пов’язую стрічки своїм дочкам, і мої племінниці теж ходять з ними», – розповідає Сара.

Вся колекція взуття актриси буде проводитися в Італії, а одна з моделей босоніжок тілесного кольору з ремінцем буде називатися «Керрі» в честь її телевізійної героїні. Презентація колекції відбудеться в Нью-Йорку 28 лютого.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.