Що таке трансплантація брів?

Що таке трансплантація брів?

Багато дівчат, які в юному віці вищипують брови, потім можуть зазнавати значних труднощів і невдоволення власною зовнішністю. Хтось відчуває себе голою, поки не намалює брови олівцем. Хтось стежить за актуальними б’юті-тенденціями та жалкує про скоєне. Сьогодні в моді натуральні брови, які, щоправда, мають бути акуратними і доглянутими. Щоб повернути час назад, можна вдатися до трансплантації. Розповімо, як це відбувається.

Щоб трансплантувати волосся на потрібні ділянки, доведеться запастися пристойною сумою. В середньому на процедуру в хорошій клініці може знадобитися близько п’яти тисяч доларів. При цьому вам, швидше за все, запропонують на вибір дві процедури, у кожної з яких є свій мінус.

Перша процедура називається — пересадка волосяних фолікулів. В цьому випадку у вас візьмуть невеликі шматочки шкіри з голови, від чого залишаться шрами, що навряд чи підійде дівчатам, які віддають перевагу коротким стрижкам. Друга процедура NeoGrafting передбачає, що з голови спеціальним пристроєм будуть забрані окремі волоски. Це не залишає шрамів, зате має меншу ефективність, тому найчастіше перевагу віддають операціям першого типу.

Отже, разом з лікарем ви створюєте трафарет ідеальних брів. Фахівець запропонує багато варіантів, але якщо ви точно знаєте, чого хочете, можете прийти із вже готовим ескізом. Під наркозом вам видалять потрібні ділянки шкіри голови або з іншої ділянки тіла, рясно вкритої волоссям. Зазвичай це — потилиця.

Наступним кроком є щеплення волосся в потрібних місцях. Ця процедура проводиться також під наркозом, тому вона без болі. Неприємні відчуття чекають потім. По-перше, ви навряд чи зможете відразу відкрити очі, так як ваші повіки будуть сильно опухлі. По-друге, сам наркоз може викликати неприємні відчуття – запаморочення і нудоту. По-третє, набряки і синяки будуть триматися близько тижня. Тому варто запастися хорошою охолоджуючою маскою для очей.

Приблизно через тиждень брови почнуть гоїтися і покриватися скоринкою. Через пару тижнів щеплене волосся випаде. Це нормальний процес.

Перші паростки з’являться приблизно через півтора-два місяці. Ще через кілька місяців вони почнуть рости буквально як гриби і нарешті приймуть ту форму, про яку ви мріяли. Єдиний нюанс: волосся будуть рости сторчма вперед. Тому потрібно буде ретельно доглядати за бровами, надаючи їм потрібну форму. Тут корисним виявиться гель для масок дуже сильної фіксації. Поступово брови звикнуть, а догляд за ними буде займати не так багато часу.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від maillot foot pas cher

  2. Від соня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.