Татуаж брів – основні види і методика нанесення

Татуаж брів.

Більшість представниць прекрасної статі встигли оцінити всі позитивні моменти перманентного макіяжу, який використовується для естетичної, декоративної корекції зовнішності. Але, на жаль, не дивлячись на переваги даного виду макіяжу, не всі жінки вирішуються на подібну процедуру.

Це пов’язано з тим, що сам татуаж брів це досить відповідальна справа, тому для його проведення варто звертатися тільки до висококваліфікованим фахівцям.

Основні види перманентного макіяжу, використовуваного для корекції форми брів.

Татуаж брів це різновид перманентного макіяжу. Виконання відбувається шляхом введення фарбувального пігменту виключно у верхній шар шкіри, не допускаючи більш поглибленого проникнення. За його допомогою мінімізується необхідність у щоденному нанесенні декоративної косметики. Також він широко застосовується з метою маскування фізіологічних дефектів на обличчі.

Залежно від способу нанесення фарбувальних пігментів татуаж брів класифікується на:

  • волосковий татуаж;
  • шитування;
  • 3 D макіяж.

Найбільш популярною технологією нанесення перманентного макіяжу брів є метод промальовування. Це пояснюється тим, що візуально він максимально наближений до імітування натурального росту брів. При професійному виконанні даної косметологічної процедури промальовані брови досить складно відрізнити від природних.

У своєму вигляді волосковий перманентний макіяж брів поділяється на європейський та східний. Серед яких, останній є більш витребуваним серед представниць прекрасної статі, завдяки своїй візуальній натуральності.

Методика нанесення перманентного макіяжу.

Якщо ви все-таки зважилися на тату брів, рекомендуємо скористатися послугами тільки професійних майстрів, які в своїй роботі використовують високоякісні фарби та обладнання.

При правильному підході до цієї процедури, спочатку необхідно пройти консультативний огляд, на якому будуть обумовлені всі побажання майбутнього макіяжу. Також існує імовірність розвитку алергічної реакції, тому варто обумовити всі компоненти, які входять до складу використовуваного фарбувального пігменту.

Далі з майстром вибирається колір пігменту та форма і після цього починається безпосередньо нанесення самого макіяжу. У середньому глибина введення фарби складає в межах 0,3-0,8 мм, але не більш 1,5 мм.

Варто розуміти, що після татуажу брів буде потрібно якийсь час на відновлення цілісності шкірних покривів, можливо за допомогою масок. Також з часом доведеться проводити корекцію перманентного макіяжу в зв’язку з втратою інтенсивності і насиченості фарбувальних пігментів.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.