Симптоми запалення нирок

Запалення нирок - симптоми і лікування.

Застуда нирок – це, як правило запалення, викликане різними шкідливими бактеріями або вірусами. Запалення нирок може бути спровоковано сильним переохолодженням, перенесенням ангіни або ревматизму. Може виникнути внаслідок вірусів, які проникли через кровотік і активували шкідливу середу, стрептококову, стафілококову або іншу. Запалення нирок може бути викликане також венеричними захворюваннями, такими, наприклад, як хламідіоз або трихомоноз, при яких хламідії або трихомонади через загальний кровотік потрапляють у нирки і викликають їх запалення. Первинні симптоми дуже важко виявити з самого початку, але перші неприємні відчуття можна очікувати після 1-2 тижневого попадання інфекції в ниркові балії.

Ознаки застуди нирок, тобто пієлонефриту та гломерулонефриту, можуть не відрізнятися від традиційної застуди. Це може бути загальне нездужання, головний біль, температура трохи вище 37, озноб. Додатково під час цих загальних симптомів, можна відчути болі в області попереку, часті позиви до сечовипускання, іноді з тяжкими зусиллями. Сеча може бути мутного кольору, її кількість протягом дня може різко скоротитися.

Слід зазначити, що остеохондроз і застуда нирок нерідко симптоматично схожі своїм болем в області попереку. Необхідно легко, але різко, ляснути себе по попереку в болючу ділянку. Якщо біль «відгукнеться» всередину і вгору, є підстави підозрювати, що застуджені нирки. Якщо біль залишається в попереку, то, швидше за все, потрібно лікувати хребет.

Ознаки запалення нирок

При запаленні нирок до симптомів загального характеру можна також віднести підвищення тиску, втрату апетиту, сухість у роті, набряк ніг та обличчя. Якщо симптоми мають місце у якій-небудь сукупній комбінації, необхідно негайно звернутися до висококваліфікованого фахівця.

Симптоми застуди нирок у приватних проявах залежать від конкретного діагнозу. Так, при гострому пієлонефриті температура може бути до 40 градусів, гострий поперековий біль, блювота і нудота, сильна головний біль. Сеча може бути не тільки каламутна, але і з кров’ю.

Буває, що гострий пієлонефрит протікає на тлі іншої серйозної хвороби, залишається не діагностованим, отже, не вилікуваним. За таких обставин симптоми застуди нирок слабко виражені, і хворобу важко виявити. У таких випадках хвороба протікає синусообразно, то загострюючись, то «ховаючись» углиб організму. Спалахи можуть спостерігатися при зниженні імунітету або при переохолодженні.

Гломерулонефрит характеризується запаленням переважно судинних клубочків. Дуже часто хвороба виникає на тлі тонзилітів, скарлатинів, ангін, пневмоній і бронхітів. Частим симптомом при такому запаленні є набряк обличчя та його особлива блідість. Може виявитися серцева недостатність, підвищений тиск.

Ознаки застуди нирок можна виявити при ретельному клінічному дослідженні. Симптоми запалення можуть бути гнійні або серозні. Серозні ознаки можна побачити при УЗД дослідженні: нирки і обволікаючий жировий шар збільшуються в розмірі. При гнійних ознаках лабораторні дослідження сечі і крові покажуть на серйозний запальний процес і виявлять конкретного збудника. Також при біохімічному дослідженні крові можна виявити підвищений рівень білка.

Таким чином, рання діагностика і своєчасне лікування запалення нирок набагато ефективніше лікування хронічної хвороби, яка може викликати серйозні ускладнення.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.