Скарлетт Йоханссон названа самою сексуальною у світі

Що потрібно бровам для краси?

Журнал Esquire вже вдруге присвоїв почесний титул самої сексуальної на сьогодні у світі жінки, відомій голлівудській актрисі. Вперше Скарлетт Йоханссон отримала цю “нагороду” ще в далекому 2006 році. Фотографія актриси прикрасить обкладинку листопадного номера журналу.

Сьогодні Скарлетт двадцять вісім років і вона є поки єдиною жінкою, яка двічі удостоїлася такого “гучного титулу”. В минулому році звання найсексуальнішої дівчини дісталося актрисі Мілі Куніс. Скарлетт Йоханссон набула популярності після виходу на екрани фільму Софії Копполи «Труднощі перекладу», але справжня популярність обрушилася на зірку під час прем’єри фільму «Престиж», а потім другої частини «Залізної людини».

Нагадаємо, що зараз Скарлетт активно займається особистим життям і роботою. Нещодавно вона побралася з колишнім французьким журналістом Роменом Дорьяком. Також актриса серйозно налаштована на нові досягнення в кар’єрі. За словами самої Скарлетт, вже не за горами час, коли «їй будуть пропонувати ролі матусь». Що ж, ми впевнені, що вона просто кокетує: чарівність і краса Скарлетт Йоханссон нікого не можуть залишити байдужим!

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.