Стефані Сеймур підписала контракт з Estee Lauder

Стефані Сеймур і новий контракт з Estee Lauder

Із засобів масової інформації стало відомо, що косметична марка Estee Lauder запросила до співпраці супер-модель Стефані Сеймур. Цим кроком бренд в черговий раз продемонстрував свою незалежність від хвилинних трендів і прихильність традиційним поняттям краси.

Справа в тому, що професійна модель Стефані Сеймур відзначила свій 45 день народження і втретє стала мамою. Як правило, моделі з таким багажем рідко бувають витребувані у косметичних марок. Однак карколомна зовнішність Стефані не могла залишитися непоміченою маркетологами Estee Lauder. Сама Сеймур прокоментувала співпрацю з маркою так:

«Для мене велика честь бути частиною сім’ї Estee Lauder. Коли я була зовсім юною, моя мама казала мені: «Ти повинна стати моделлю Estee Lauder!» Так що зараз я втілюю мрію в життя».

Контракт, укладений між супер-моделлю Сеймур і маркою косметики, передбачає, що Стефані візьме участь в різних рекламних зйомках і стане обличчям бренду принаймні на рік. Улюблениця Юргена Теллера, Патріка Демаршельє, Річарда Аведона і багатьох модних дизайнерів повинна скласти конкуренцію своїм попередницям, більш юним моделям – Хіларі Роді, Каролін Мерфі, Констанс Яблонскі, Лю Вень і іншим.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.