Внучка відомої Одрі Хепберн планує стати супермоделлю

Внучка Одрі Хепберн обрала шлях в супермоделлі.

Навіть світ моди став схожий на один дешевий проплачений спектакль із заздалегідь продуманими сюжетом. Талант і краса нині не в моді, а головне епатаж і гучне відлуння, яке приверне багато уваги. Звідси і популярність всіх цих дів на зразок Кім Кардашьян, а нам залишається простому люду споглядати за всім цим навіженим шоу, остаточно втративши надію на прекрасне майбутнє культурного світу.

Крім Кім Кардашьян можна назвати ще безліч інших підозрілих знаменитостей, чиїх імен ми б так і не почули не будь вони спадкоємцями легендарних акторів чи політиків, як наприклад Кара Делевінь. І ось днями в інтернеті з’явилася новина, мовляв онука Одрі Хепберн зацікавила провідне модне агентство Storm Mode Managment, яке у свій час відкрило такі імена як Кейт Мосс і Сінді Кроуфорд. Все б нічого, і начебто легендарна Одрі є чудовою, але внучка щось не особливо дотягує до статусу супермоделі. Навіть зйомка для Harper’s Bazaar, до якої доклали руки самі круті фотографи та стилісти, не стала витвором мистецтва, скоріше вона піддала багатьох здивуванням і змусила задуматися.

І хоча, є й ті, які стверджують, що Емма Феррер (так її звати) вспадкувала гарний погляд легендарної бабусі, ми додамо – у самонавіювання не віримо і навіть при тривалому розгляді знімка подібностей виявити не змогли. Ми безумовно, бажаємо дівчині успішної кар’єри, але чи довго можна буде триматися на імені легендарної бабусі? Ось в чому питання!

Внучка Одрі Хепберн планує стати супермоделлю.

Фото: Harper’s Bazaar

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.