Кейт Мосс святкує ювілей 40 років

Кейт Мосс святкує ювілей 40 років

Кейт Мосс при житті стала визнаною легендою модної індустрії: час іде, одні особи змінюють інші, але Кейт залишається на подіумі завжди.

В цьому році, 16 січня, британська супермодель відсвяткує ювілей, їй виповнюється 40 років. А дванадцятого січня на французькому телеканалі Paris Premiеre відбудеться прем’єра документальної стрічки про кар’єру і життя Кейт під назвою «Looking For Kate». Команда телеканалу всерйоз зайнялася дослідженням і особистістю життя моделі, побувавши в Лондоні, Парижі та Мілані. Хоча сама супермодель не брала участі у зйомках стрічки, в ній багато інших гучних імен, які допоможуть відкрити таємну завісу над особистістю Кейт. Девід Росс, Паоло Роверс, Пітер Ліндберг і Ізабел Марант дали коментарі і розповіли про співпрацю з самою загадковою моделлю сучасності.

Мета фільму – розповісти більше невідомих фактів про Кейт Мосс і нарешті з’ясувати, чому вона досі, після 25 років кар’єри, залишається королевою модного світу. На її рахунку більше тридцяти книг, «біблій моди» Vogue, зйомки в гучних рекламних кампаніях, робота редактора і дизайнера, розвиток власного бізнесу. Все, до чого причетна Кейт свідомо приречене на успіх! Поки відомо, що трансляція документального фільму пройде тільки по французькому телебаченню, але ми сподіваємося, що незабаром не тільки шанувальники моделі у Франції зможуть побачити очікувану прем’єру!

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.