Як прибрати мішки під очима?

Як прибрати мішки під очима.

Мішки під очима перестануть бути приводом для щоранкової турботи, якщо взятися за них наполегливо. І почнемо цю боротьбу не за допомогою сирої картоплі, а застосуємо середній палець!

Масаж проти мішків під очима

Набряки під очима (якщо вони з’являються час від часу, а не викликані серйозними проблемами зі здоров’ям) — це наслідок поганої циркуляції лімфи. Лімфатичний масаж — найнадійніший із того, що можна в цьому випадку придумати.

Щоб прискорити відтік міжклітинної рідини в лімфатичні капіляри і простимулювати її подальше просування в потрібну сторону, зробіть серію акуратних, але відчутних натискань: середнім пальцем спочатку по верхній повіці, «йдучи» по межі зростання брів, потім — по нижній, орієнтуючись на лінію очниць. Зробити потрібно близько п’яти таких натискань зверху і стільки ж знизу, а потім слід продовжити рухатися від внутрішніх куточків очей вниз по лінії носогубної складки. Це все повторюється двічі.

Альтернативу такому лімфодренажу можуть скласти спеціальні косметичні засоби проти набряків з роликовим масажером. Неважливо, які саме: їх косметична “начинка” має приблизно однакову — дуже низьку ефективність. Зате металевий ролик пропрацює повіку в точності так, як потрібно.

Моментальне охолодження набряків

Холод діє на набряклі повіки подібно масажу: прискорює рух лімфи і стимулює кровообіг. Найпростіше і дієве проти мішків під очима-звичайний кубик льоду з холодильника. Прикладають його по черзі, то до одного, то до іншого повіка протягом хвилини. І не забудваймо, що потім приблизно протягом півгодини не можна буде «зависати» вниз головою: інакше ефект вийде зворотний.

Ніяких вуглеводів на ніч!

Те, що солона їжа сприяє набрякам, знають всі. Набагато рідше ми згадуємо, що і вуглеводи затримують рідину в організмі, причому в дуже серйозних кількостях: один грам вуглеводу пов’язує до чотирьох грамів води.

Виключити із раціону потрібно хоча б «швидкі» вуглеводи: солодощі, пасту, рис, картоплю, хліб. А найкраще вечерю робити білковою. Тоді і пити можна буде стільки, скільки захочеться. Але тільки не алкоголь – так, він зневоднює, зате збирає залишки рідини саме там, де нам не потрібно, тобто під очима.

Водовідвід

Кава, вода з лимоном, журавлинний сік, ромашковий чай мають сечогінний ефект. Ще зайву воду виводять фенхель, селера, огірки, баклажани (але тільки сирі). А ось молоко і молочні продукти, за деякими дослідженнями, навпаки, активно затримують рідину в організмі. Щоб з ранку виглядати добре, без мішків під очима, тому вечірнє меню має бути із урахуванням цих властивостей напоїв і продуктів.

До сьомого поту

Рух активізує кровообіг і виводить воду разом з потом: нехай не локально, але так навіть краще. Півгодини бігу, урок латиноамериканських танців або степ-аеробіка вранці — і від заспаного вигляду і мішків під очима не залишиться і сліду.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.