Як захистити обличчя від негативних зовнішніх факторів

захисні маски для шкіри обличчя

Для того, щоб як можна довше продовжити молодість шкіри обличчя і захистити її від негативних зовнішніх факторів, нерідко використовують косметичні маски із захисною дією. Небезпеки для шкіри обличчя можуть підстерігати в найнесподіваніших місцях. Морська сіль, хлорована вода з крана і в басейні, сухий вітер або ж низька температура, промені ультрафіолету – все це може принести шкірному покриву обличчя значної шкоди.

Також безпечні прострочені або неякісні косметичні засоби. Під впливом усіх перелічених вище чинників, шкіра обличчя може передчасно старіти, втрачати еластичність і в’янути. Надати істотну підтримку шкірі обличчя можна за допомогою захисних масок. Достатньо лише пройти кілька курсів в літній і зимовий час для збереження молодості шкіри обличчя. Наскільки мудра природа, але навіть їй доводиться допомагати. У власних інтересах жінок дбати не лише про власну зовнішність, але і про здоров’я шкіри. Відомо, що сонячні промені, можуть бути занадто агресивними і призводять до опіків. Сильні вітри й морози обов’язково підштовхнуть шкіру до лущення. Щоб попередити такі негативні наслідки, бажано застосовувати захисні маски для обличчя. У складі захисних масок завжди є інгредієнт, який буде перешкоджати проникненню інфекції всередину шкіри. Не секрет, що імунітет може бути не тільки в організмі у цілому, але й у шкіри обличчя відповідно.

Застосування захисних масок

При використанні захисних масок для обличчя в домашніх умовах слід прислухатися до порад косметологів або дерматологів. Їхні рекомендації зводяться до того, що слід дотримуватися деяких правил, щоб отримати бажаний ефект.

Так, обов’язково при виборі маски слід враховувати свій тип шкіри. Слід звертати увагу на склад масок і додавати в них продукти, тільки перевірені і свіжі.

За умови власного приготування захисної маски, бажано змішувати масу простою виделкою. У цьому випадку у захисної маски для обличчя вийде густа консистенція, і вона не почне стікати з обличчя.

Якщо маска використовується вперше, то для безпеки шкіри необхідно заздалегідь невелику кількість засобу нанести на зап’ясті, це для перевірки на алергічну реакцію.

Щоб підсилити ефект маски, настійно рекомендується обличчя перед нанесенням захисної маски розпарити. Іноді достатньо прийняти ванну, щоб отримати потрібний ефект.

Жінкам, які мають дуже ніжну і чутливу шкіру, допоможуть її підготувати парові ванночки з аптечних лікарських трав. При використанні маски на розпарену шкіру, компоненти суміші проникають глибше і функціонал масок буде великим.

Для зручності нанесення масок, бажано використовувати спеціальні кисті, при цьому слід рухатися по масажних лініях. Корисно створювати тепловий ефект і на оброблене обличчя прикладати тканинні маски з прорізом для очей і рота. Якщо таких немає в наявності, їх можна виготовити самостійно з марлі.

Так як в захисні маски не входять агресивні компоненти, час дії масок може бути тривалим, приблизно 40 хвилин. Захисні маски для обличчя слід змивати теплою водою. Періодичність нанесення бар’єрних масок може бути індивідуальна, але рекомендується їх робити приблизно 15 разів, після чого витримати місячну перерву і знову почати. При подібному режимі курсу захисних масок можна сподіватися на здоровий стан шкіри. Як відомо, захисних масок може бути безліч, як від готових виробників косметичних засобів, так і приготованих в домашніх умовах. Скільки буває шкідливих факторів, що впливають на шкіру, стільки може бути і різновидів захисних масок для обличчя. Широко поширені маски від сонця, з SPF-фактором, вони здатні захищати від ультрафіолетових променів. Не рідше випускають захисні маски, які оберігають шкіру від впливу низьких температур і вітру. В їх склад вводять тваринні жири, вітаміни і захист від сонячних променів не менше SPF 15. Під час відпочинку на курортах, милі дами помічають, що солона вода чинить несприятливий вплив на шкіру обличчя і тіла. До складу таких масок часто додають гліцерин або рослинні масла мигдалю, виноградних кісточок, або жожоба. Захисні маски для обличчя покликані покращувати стан шкіри і забезпечувати довготривалий ефект.

Мітки:

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.