Які народні засоби швидше діють проти синців?

Як швидко позбутися синців?

Для тих, хто серйозно займається спортом (особливо бойовими мистецтвами і контактними єдиноборствами), ймовірно знайома неприємна сторона щоденних тренувань, крім травм і переломів спортсмен щодня отримує безліч ударів і як наслідок – синців. Звичайно, як у народі говорять, до весілля заживе, але все ж хотілося б, швидше позбутися від негарної припухлості, особливо якщо вона на обличчі або на якій-небудь відкритій ділянці тіла. З синцями і гематомами знайомі не тільки спортсмени. Щодня маса людей отримують такі поранення в побуті – наприклад, послизнувшись при падінні, просто не розрахувавши і стукнувшись об якийсь елемент меблів.

Як же позбутися від синця? На сучасному фармацевтичному ринку зараз з’явилася величезна кількість різних засобів, якщо вірити рекламі, покликані якщо не миттєво, то в досить стислі терміни вилікувати гематому. На жаль, більшість з них на практиці виявляються не такими вже й дієвими. В кращому разі трохи сходить припухлість, але синець, якому судилося «прикрашати» вас – так і залишається на місці протягом усіх двох тижнів.

Прості народні засоби від синців

Є кілька простих засобів позбутися від синців якщо не в лічені хвилини, то принаймні, значно скоротивши термін їх загоєння. Перший дуже добре знайомий спортсменам засіб, так як це перше, що радять – це медична бодяга. Купити її можна в будь якій аптеці і коштує вона буквально лічені копійки (на відміну від дорогих сучасних косметичних засобів, які на практиці виявляються бездіяльними). Найчастіше бодяга представляє собою порошок болотного кольору, який слід змішувати з водою до утворення однорідної густої кашки. Потім цю кашку як примочку прикладають на забите місце. Синець тане буквально на очах! Звичайно, не варто очікувати, що він повністю зникне, але зате стане значно менше опухлим і якщо повторювати такі примочки, то зникне всього за тиждень.

Є й інший, не менш дієвий спосіб боротьби з синцями. Зазвичай його рекомендують тим, хто знаходиться на медикаментозному лікуванні. Від уколів залишаються синці інколи не гірші, ніж від удару або травми. І ці синці доставляють масу дискомфорту, крім того є болючими. Як позбутися від таких синців? Є хороший народний метод, в якому позбавлення від набряків нижче спини прибирає звичайна капуста. Що б позбутися від синця, помітно зменшити хворобливі відчуття і прибрати пухлину – досить на деякий час прикласти капустяний лист. Самий звичайний листок білокачанної капусти. У випадку з синцями від внутрішньо-м’язових ін’єкцій, капустяний лист буде не тільки ефективним, але і набагато зручнішим, ніж бодяга – його можна буде просто покласти під білизну, він не залишить брудних слідів на одязі і буде непомітний оточувальним.

Звичайно, ця порада звучить жартівливо, але якщо виникає така проблема, то всі жарти відходять на задній план.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.