Які шкідливі речовини прихованні в косметиці?

Шкідливі речовини в натуральній косметиці

Купуючи косметику для обличчя або тіла, ми уважно читаємо етикетку і думаємо, що виробник зробив досить якісний продукт, щоб допомогти жінкам у вирішенні їх проблем. Так, як за допомогою косметичних продуктів ми можемо приховати або показати те, що хочемо, і відповідно довіряємо свою ніжну шкіру деяким виробникам косметичних засобів, адже вони повинні бути перевірені або сертифіковані певними органами!

Шкідливі речовини в косметиці

Але, як показує практика, не всі з використовуваних в косметичній індустрії засобів, надають позитивний вплив на шкіру і відповідають нашим вимогам. Тому застосування виробником шкідливих речовин в косметиці, буває зовсім не на нашу користь.

Якщо звернути свою увагу на простий дитячий крем, то в складі можна прочитати багато хімічних сполук. Приміром, корисні властивості «ланоліну», які використовують для зволожувального ефекту, можуть збільшити появу алергічної реакції у багато разів. І вже тоді можна говорити про дорослі косметичні засоби. Написати весь список шкідливих сполук, що застосовуються в косметичній індустрії практично неможливо, і однією статтею не обхопити.

Найнебезпечніші речовини в косметиці

Отже, простий крем. Прочитаємо уважно склад денного омолоджуючого крему. В його складі, ймовірно, є альфа-гідроксидні сполуки, які сприяють омолодженню за рахунок очищення ороговілого шару епітелію. Але активність цих сполук знижується, так як вони вступають у взаємодію із захисним шаром, який протистоїть руйнівному впливу з боку зовнішнього середовища, що згодом негативно позначається на шкірі обличчя, тобто шкіра починає старіти.

Звернемо увагу на самий модний, з відновлювальним ефектом, елемент «колаген». Він здатний допомогти поверхневому шару шкіри придбати другу молодість. І всі ці рекламні відгуки про «колаген», насправді шкірі допомагають видимо помолодшати. Але така речовина може вироблятися нашим організмом створювати для шкіри пружність та молодість. Колаген, який міститься в косметиці – штучний, і виробляється організмом тварин, а молекули цієї речовини набагато більші людських, ось тому організм їх не сприймає. Нанесений крем на обличчя або тіло не дасть шкірі видимого результату, тобто шкіра не стане пружною, а лише заб’ються пори.

Досить «безпечний» алюміній, який є в складі помад і тіней, може розвинути досить складні психічні захворювання і навіть хворобу Альцгеймера. Продовжити список небезпечних речовин в косметичних засобах можна не лише хімічними речовинами, є натуральні речовини, які теж можуть заподіяти шкоду. Наприклад, тваринний жир (в кремах він позначений як жир, тваринний жир), засмічує пори і порушує обмін речовин.

Звичайний і знайомий з дитинства «гліцерин», виявляється досить небезпечною хімічною речовиною. Повинен активно зволожувати шкіру, а замість цього він посилено сушить шкіру, при цьому додаткову вологу бере з глибоких шарів шкірного покриву і виводить її на поверхню, де вона випаровується. В результаті отримуємо, що шкіра при використанні гліцерину швидко зволожується, а потім тривалий час висихає.

Дуже багато косметичних масок містять «бентоніт» – це особливий мінерал, який утворює гель при взаємодії з водою. При нанесенні на поверхню шкіри утворює щільну плівку, яка утримує всі токсини, перешкоджаючи обмінним процесам і нормальному диханню. Такі ж процеси відбуваються при взаємодії шкіри з «каоліном», натуральною глиною, застосовуваною в масках. Такі маски містять не тільки каолін, але ще і шкідливі речовини, які чинять негативний вплив на шкіру.

Міститься в складі кремів або помад маркування «мінеральне масло», яке не зовсім корисне для здорової шкіри. При придбанні такої косметики не варто надто тішитись натуральності складу, так як таке маркування означає не корисні властивості олії, а вміст у ній продуктів нафтопереробки. І навряд чи хтось буде відчувати радість, так як ніжна шкіра губ і нафта — це абсолютно несумісні речі! Насправді мінеральний жир – це технічна рідина, аналог якої використовується в машинобудуванні. І про яке ніжне зволоження може йти мова?

Досить відомий натуральний засіб, як «маточне молочко», яке отримують з бджолосімей. Як запевняють косметологи – володіє зволожувальним ефектом. Але є дослідження вчених, які показали, що ця речовина для косметичних засобів не володіє особливими властивостями і не надає ніякої позитивної дії. Крім цього, «маточне молочко» швидко псується (протягом двох днів) і втрачає всі свої позитивні властивості.

Список шкідливий речовин в косметиці можна продовжувати ще довго, і це вже не може радувати дбайливих жінок, особливо у випадку з дитячою косметикою. У підсумку, використання шкідливих речовин в косметичній промисловості стало для всіх споживачів нормальним показником, але є альтернатива таким небезпечним засобам. Можна згадати прості рецепти наших бабусь, і почати використовувати рослинні компоненти, які можуть бути отримані простим методом, і вирощені в екологічно чистих регіонах.

Оцінити будь ласка статтю:

Схожі записи:

Коментарі

  1. Від Мая

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *